Любовний гороскоп з 14 по 20 серпня – вам доведеться поговорити серйозно

Овен

Коли твій партнер почне вередувати, це буде ознакою того, що йому бракує уваги. Величезна кількість зобов’язань перед партнером може вплинути на тебе стомлюючим, але це пройде. Одинаки можуть відчути бажання повернутися до старих взаємин, але цього робити не слід.

Телець

Візьми на замітку, що спільний шопінг зблизить вас з людиною, що цікавить. Родичі з високою ймовірністю втручаються у твої взаємини та внесуть у них хаос. Підсилити зв’язок дозволить регулярне спілкування. Вам слід розібратися з другою половинкою, як ви розумієте слово свобода. Май на увазі, що якщо з твоєї пари пішла пристрасть, то можна спробувати знайти точки дотику у спільній справі.

Близнюки

Має бути задано собі ряд важливих питань про те, чи людина знаходиться поруч. На будь-яку примху відповідай холодним міркуванням та логікою. Не намагайся реагувати емоціями на емоції. Людина, яка знаходиться поряд з тобою, намагатиметься маніпулювати тобою.

Рак

Спільна справа допоможе подолати холодок у відносинах, якщо такий є. Ти отримаєш любовне визнання, можливо, анонімне, але за цим нічого серйозного не варте. Цінуй те, що маєш у стосунках, і не дивись на всі боки, якщо не хочеш втратити щастя.

Старі образи можуть раптово спливти у стосунках, і тобі доведеться заново порозумітися з коханою людиною.

Утримайся від емоційних реакцій, оскільки вони не в кращому світлі виставляють тебе у стосунках.

Лев

Намагайся не нав’язувати свою думку щодо благоустрою житла, якщо партнер має свої погляди на це питання, краще поступитися. Не поспішай повідомляти оточуючим про зміни в особистому житті, щоб уникнути чуток. Тим, хто відчуває, що його стосунки вже точно зжили, варто поставити в них крапку.

Ініціативність у романтичних взаєминах дозволить одиночкам знайти собі романтичного партнера.

Діва

Твій партнер дуже розчарується в тобі, якщо він матиме привід для ревнощів. Для тебе дуже важливо проявити відкритість до новизни у ваших стосунках, тому що твоя друга половинка в цьому дуже зацікавлена.

Можлива зустріч із колишніми романтичними партнерами, її буде складно перенести.

Терези

Навіть негативний досвід, який відбудеться найближчим часом, буде тобі корисним. Не проеціюй особисті кризи на відносини, оскільки наслідки цього буде досить складно виправити. Додай у своє життя більше романтичних атрибутів, це сприятиме покращенню відносин. Обов’язково переконай партнера, який наполягає на паузі у стосунках.

Скорпіон

Великою помилкою зараз відкладатиме з’ясування стосунків на потім, оскільки потрібне негайне вирішення проблем. Протилежна стать приділятиме увагу одиночкам.

Стрілець

Наприкінці тижня може випливти старий конфлікт, але ти успішно з ним впораєшся. До організації побачень, намічених цього тижня, важливо підійти винахідливо. Заздрісники спробують завдати шкоди твоїй парі, і багато залежатиме від злагоджених дій із другою половинкою.

Козеріг

Утримайся від зайвих питань, якщо помітиш, що партнер демонструє бажання побути на самоті. Можливо, потрібно стати партнерами з другою половинкою, щоб вирішити складності. Теми про зміни та рішучі життєві кроки можуть відлякати неготового до змін партнера. Зайва наполегливість у суперечках стане причиною конфліктів. За мудрою порадою найкраще звернутися до людей набагато старших за себе.

Водолій

Подарунки стануть тобі чудовим інструментом у налагодженні романтичної сфери. Не поспішайте ставити хрест на стосунках, якщо партнер тебе в чомусь розчарує, дай йому шанс, і ти не пошкодуєш.

Риби

Не покладайся на шаблони, коли йдеться про цікаве побачення. Спілкування із протилежною статтю дозволить тобі краще зрозуміти потреби твоєї другої половинки. У жодному разі не демонструй слабкість, оскільки друга половинка болісно на це відреагує.

You cannot copy content of this page