Любовний прогноз Таро для всіх знаків зодіаку: тиждень із 14 по 20 лютого. Чого чекати від стосунків із коханим — сварок чи гармонії? Кому пощастить зустріти свою половинку? Відповідь знають карти Таро.

Любовний прогноз Таро для всіх знаків зодіаку: тиждень із 14 по 20 лютого.
Чого чекати від стосунків із коханим — сварок чи гармонії? Кому пощастить зустріти свою половинку? Відповідь знають карти Таро.

Овен – Диявол

Карта говорить про те, що тебе з партнером може кидати в романтику. Пристрасть переважатиме у стосунках. І найцікавіше, що ти навіть не зможеш нічого з собою вдіяти. Не лякайся, кохання періодично має ставати місцем для експериментів.

Телець – 2 мечів

Не найкращий тиждень для кохання. Карта 2 мечів говорить про те, що на тебе чекають випробування вогнем, водою і мідними трубами. Розкриється якийсь обман з боку партнера, можливо, ти навіть можеш дізнатися про зраду своєї коханої людини. Немає причин зберігати стосунки. Фальшиві обіцянки про те, що такого більше не повториться, лише вдавання. Не ведися на обман

Близнюки – Колісниця

Карта тріумфу. Для одиноких представників знака Близнюки означає зустріч із нареченим, для жінок незаміжніх, але мають партнера, пропозицію руки та серця. Не варто губитися. Погоджуйся, бо це шанс всього твого життя. Таке навряд чи повториться, ну, як мінімум, не найближчими роками.

Рак – 8 жезлів

Карта говорить про сімейну ідилію та сімейний затишок. Тобі потрібно створювати гармонію в будинку, будувати сімейні плани та займатися їхньою реалізацією. Навіть якщо в тебе немає партнера, ти можеш сама спланувати і поїхати на відпочинок, є можливість зустріти там свою другу половинку.

Лев – Вежа

Карта краху. Це мабуть найстрашніша карта в розкладі. Суляча моторошні неприємності. Цілком ймовірно, що на амурних справах може позначитися кримінальний слід. Тому не вплутуйся зі своїм бойфрендом ні в які авантюри і не ведися на його провокації.

Діва – Лицар кубків

Час трансформації відносин у позитивне русло. Для жінок ця карта означає, що чоловік дуже скоро може з’явитися у твоєму житті. А вплив на чоловіків – час трансформації, час коли він перегляне своє ставлення до тебе. Стане більш уважним, чуйним, здатним приймати твоє кохання і віддавати своє.

Терези – Помірність

Цього тижня гармонія оселиться у вашому домі. Ти і твоя друга половинка розумітимете один одного з півслова. Навіть якщо виникатимуть якісь внутрішньосімейні непорозуміння, вони відразу гаситимуться вашою любов’ю, тому насолоджуйся і лови момент.

Скорпіон – Маг

Зазвичай самозакохані і самовпевнені Скорпіони намагаються лідирувати у відносинах. Але цього тижня з тобою може статися щось неймовірне: раптом звідкись з’явиться скромність, невпевненість у собі, самокритичність, що, звичайно ж, може позначитися на твоїх взаєминах із партнером.

Стрілець – 7 мечів

Уроки минулого переслідують тебе та не дають нормально побудувати стосунки. Ти наступаєш на одні й теж граблі. Доля б’є тебе постійно, і не дарма. Ти не хочеш змінюватись. Переглянь свою поведінку з чоловіками і проаналізуй, на якому етапі ти перетворюєшся для нього на ганчірку. Виправи ситуацію і твоє життя налагодиться.

Козеріг – Королева жезлів

Козероги і самі по собі привабливий знак, а у поєднанні з Королевою жезлів твоя привабливість просто зашкалюватиме. Цілком можливо, що ти почнеш буквально приворожувати чоловіків навколо себе.

Водолій – Сонце

Карта найвищої любові та небесної чистоти. Ти в повній гармонії з собою та своїм внутрішнім світом. Буквально випромінюєш любов і заряджаєш інших позитивом. Карта обіцяє успішний та міцний шлюб, зачаття дітей у пар, які давно не можуть завести дитину та яскраві та емоційні стосунки для самотніх дівчат.

Риби – Самітник

Ти не хочеш кохання, а хочеш, як рибка, запливти в темне місце у водоймищі, сховатися під корч і вдавати, що навколо нього нікого немає. Хочеться просто спокою та самотності, і щоб ніхто не чіпав. Будь обережна, з такими думками і до депресії недалеко.

You cannot copy content of this page