Любовний прогноз Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 21 по 27 лютого

Чого чекати від стосунків із коханим — сварок чи гармонії? Кому пощастить зустріти свою половинку?

Овен – Імператриця

Цей старший аркан говорить про те, що на цьому тижні дуже важливо подумати про любов до себе, сходити в салон, на масаж, купити собі щось нове. Кохання та турбота про себе – це можливість дарувати любов і всьому світу. Пам’ятай, неможливо дарувати те, чого нема всередині. Зараз саме час полюбити себе.

Телець – Світ

Цього тижня буде врегульовано питання, що стосуються старих образ і сварок. Тільці точно закопають сокиру війни та помиряться з тими, з ким були у сварці. Так само ця карта віщує романтичну пригоду або навіть пропозицію руки та серця.

Близнюки – Імператор

Ось хто цього тижня встановлюватиме свої правила, все контролюватиме і вимагатиме повного підпорядкування. Можливо, з’явиться готовність взяти за когось відповідальність і можна сміливо будувати спільні плани на майбутнє! Не забудь зважати на бажання і думку своєї другої половинки.

Рак – Жриця

Ракам слід повністю покластися на свою, і без того якісно інтуїцію. Вона точно підкаже, кого вибрати, яке рішення прийняти. Потрібно лише повністю відключити свій розум і слухати тільки своє серце, всі відповіді вже є в тебе всередині!

Лев – Сила

Карта Сила завжди говорить про пристрасті, бурхливі почуття, найголовніше, щоб ця пристрасть не переросла в ревнощі і бажання цілковитого володіння своїм партнером. Бурхливі стосунки цього тижня гарантовані, постарайся обійтися без з’ясування стосунків та сцен ревнощів.

Діва – Повішений

Для Дів цього тижня все пройде без змін, карта Повішений – це завжди уповільнення будь-яких справ. Якщо ти чекаєш на дзвінок чи якісь дії від своєї другої половинки — навряд це станеться зараз. Головне не впадати в стан жертви і не страждати в очікуванні. Відверни свою увагу, займися чимось приємним для себе.

Ваги — Зірка

Цей тиждень прекрасний у всіх сенс, світло зірки прикрашає будь-яку подію, будь-які стосунки! Терези цього тижня в центрі уваги! Всі звертають увагу на твоє світло. Можливо, тобі навіть доведеться відбиватися від наполегливих залицянь, адже кожен хоче побути у світлі Зірки.

Скорпіон – Закохані

Кохання та романтика — ось що чекає на Скорпіонів цього тижня. Мапа Закохані не завжди говорить про вибір. Скорпіони або вже знаходяться в доленосних відносинах або незабаром зустрінуть партнера, який покаже справжнє кохання. Вони Скорпіони навчаться любити і відчують як можна любить їх. А ще, у тебе велика ймовірність цього тижня зустріти свою долю.

Стрілець — Колісниця

Цього тижня Стрільці вирушать у подорож, але чи виявиться ця подорож романтичною залежить тільки від самих Стрільців. Необхідно створити настрій самостійно, приймати спонтанні рішення, робити сюрпризи, саме в цьому випадку поїздка перетворитись на любовну пригоду.

Козеріг – Місяць

Козерогам треба звернути увагу на тверезість своїх думок, карта Місяць говорить про те, що ти перебуваєш у якійсь ілюзії, і навіть ймовірно, що тебе дурять. Необхідно спиратися на факти та вчинки щоб зрозуміти справжні наміри людини, яка зараз поряд.

Водолій — Путівник

Цього тижня Водолію вкрай необхідно побути на самоті. Подумати, все обміркувати, зрозуміти свої думки та бажання. Карта Путівник говорить про любов до себе, влаштуй собі повноцінний відпочинок.

Риби – Диявол

Карта Диявол говорить про те, що цього тижня Риби спокушатимуть, приваблюватимуть і заманюватимуть. Можливо захочеться спробувати щось нове.

You cannot copy content of this page