Любовний розклад Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень із 28 листопада по 4 грудня

Любовний розклад Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень із 28 листопада по 4 грудня

Овен – Верховна жриця

Твій зв’язок з партнером дуже сильний. Навіть якщо ти цього не розумієш і не відчуваєш. У відносинах пануватиме гармонія та розуміння. Від тебе потрібно лише зберігати спокій у вашому союзі.

Телець – Вежа

Приготуйся до того, що ваші стосунки з партнером складатимуться цього тижня не найкращим чином. Якщо ваші відносини давно під загрозою розриву є ймовірність, що він відбудеться. Так, новина не зовсім хороша. Але якщо вчасно зробити висновки-перераховане можна уникнути.

Близнюки – 4 мечі

Цього тижня ти можеш опинитися ніби між двома вогнями. Можливо, тобі доведеться вибирати між двох чоловіків і для тебе це не виявиться приємною процедурою. А можливо карта вказує на третього зайвого, який влізе у ваші стосунки і принесе лише незручності.

Рак – Ієрофант

Відносини, які в тебе зараз є почнуть тобі набувати більш серйозного сенсу. Це буде прекрасний романтичний період, коли партнери тягнуться один до одного і насолоджуються кожною миттю, проведеною разом.

Лев – 10 мечів

Відпусти минуле. Його сліди завдають тобі шкоди у справжньому старими звичками та принципами. А найголовніше – відпусти образи. І навіть дихати тобі полегшає.

Діва — Закохані.

Той чоловік, який зараз поряд з тобою – ідеальний для тебе варіант. Не бійся йому довіряти та пов’язувати з ним подальше життя. Якщо ж вам ще далеко до цього, просто насолоджуйтесь один одним!

Терези — Світ

Цілком ймовірно, що цього тижня ти зустрінеш чоловіка, якого так довго шукала. А може він і зараз поряд із тобою. Знай, що ви ідеально підходите один одному. І вас двох це безперечно радуватиме.

Скорпіон – Імператор

У твоїй особистій зміні не очікується. Якщо ж ти маєш партнера, то між вами цього тижня буде все гармонійно і спокійно. До речі, карта радить вам зайнятися побудовою спільних планів на майбутнє.

Стрілець – Диявол

Ти надто жадібно досягаєш бажаного. Звідси твої емоції набувають явно не світлий відтінок. Так, ти маєш до людини сильні почуття. Але чи може час дати партнеру «ковток свободи»?

Козеріг – Маг

Тиждень обіцяє бути приємним у любовних проявах. А мапа радить взяти ситуацію в свої руки і зробити крок назустріч до коханої людини. Особливо варто це зробити, якщо між вами «пробігла чорна кішка». Твій чоловік оцінить цей крок, повір.

Водолій — Колесо удачі

Або тобі судилося зустріти свою долю цього тижня, або ти її вже зустріла. Тільки не роби поспішних висновків. Швидше за все ти зрозумієш далеко не відразу, що людина послана тобі Всесвіту.

Риби – Самітник

Намагайся трохи відсторонитися від об’єкта свого бажання. Ти робиш надто багато для своєї другої половинки, але навряд чи це йому потрібно… Подумай, може, ти займаєш надто багато особистого простору свого партнера?

You cannot copy content of this page