Любовний розклад Таро на 1 березня: вибери карту і дізнайся, що чекає на тебе

Любовний розклад Таро на завтра: вибери карту і дізнайся, що чекає на тебе

Чого чекати від стосунків із коханим — сварок чи розлучення? Кому пощастить зустріти свою половинку?

Відповідь знають карти Таро. Вибери карту, яка тобі подобається та читай тлумачення.

Оберіть цифру від 1-3.

Добре обдумайте свій варіант відповіді та читайте тлумачення карти.

Варіант 1 – 9 Жезлів

У вас є всі шанси помиритись із коханою людиною після сварки, забути розбіжності, знайти компроміс. Швидше за все, вашій парі випадали непрості випробування, які ви подолали разом, змогли зберегти ту ниточку, яка вас пов’язує. Настає час для того, щоб видихнути і, нарешті, насолодитися зусиллями своєї праці над стосунками.  Проводьте більше часу з вашою коханою людиною, та не забувайте що саме вас пов’язує.

2 варіант – лицар Мечів

У цей час можна зіткнутися з надмірними емоціями чи ревнощами з боку коханої людини. Намагайтеся не піддаватися на провокації і не вступати у конфлікт. Іноді краще спустити ситуацію на гальмах, тоді емоційно залишитеся у виграші. Слід дати час заспокоїти емоції доугій половинці, і потім повернутись до розмов про проблеми але вже з холодною головою.

3 варіант – 10 пентаклів

Прекрасний сприятливий період, коли в парі є гармонія і взаєморозуміння. Намагайтеся більше слухати свого партнера, і головне — чути його. Цілком ймовірно, що він відкриє якусь потаємну таємницю, або освідчиться у коханні. Чудово, якщо є можливість у цей час зайнятися облаштуванням вашого будинку, такі спільні справи дуже зближують та дарують відчуття надійності та тепла у відносинах як вам, так і  вашій коханій людині.

Удачі у коханні! І не забувайте, що ваше щастя лише у ваших руках!

You cannot copy content of this page