Любимо тут і зараз – любовний гороскоп на 1 березня

Любовний гороскоп на 1 березня лютого

Овен
Якщо ви знову в сварці з коханою людиною – подарунок дозволить звести її нанівець.  Підійдуть і невеликі сувеніри із магазину приколів. Головне, щоб жарт був незлий, необразливий і від душі!

Телець
Сьогодні зірки рекомендують вам присвятити день прослуховування музики, по можливості легкої, приємної для вух і не завантажує мозок зайвим. Саме під мелодію подібного типу до вас найшвидше прийде правильне рішення щодо вашого особистого життя.

Близнюки
Сьогодні вашій коханій людині буде не вистачати вашої уваги. Тому зірки радять провести час разом з другою половинкою.

Рак
Сьогодні ви відчуєте себе справжнім героєм для вашої коханої людини. Допоможіть вирішити всі проблеми коханому ччи коханій.

Лев
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто у спілкуванні з вами, оскільки навіть ви не повною мірою розумітимете логіку ваших слів, а вже людині сторонній це буде зовсім не дано. Можливо, краще бути простіше і доступніше – більших результатів досягнете?

Діва
Із вашим партнером відбувається щось дивне? Не чіпляйтеся до людини, захоче – сама розповість, а не захоче – нічого й випитувати, щасливішою вона від цього не стане. Просто зачекайте, саме розсмокчеться.

Терези
Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться сподобатися комусь із ваших рідних та близьких. Можливо подарувати квіти вашій мамі?

Скорпіон
Сьогодні вас з вашою коханою людиною чекає довга і дуже відверта розмова. Можливо, слова та формулювання будуть дещо різкими та грубими, але за ними відкриється суть, яка з тих чи інших причин була прихована від вас протягом тривалого часу.

Стрілець
Сьогодні ваша кохана людина поведеться незвично, нетривіально і несподівано. Вам тільки й залишиться, що дивуватися, звідки це взялося і як тепер з такою поведінкою змиритися.

Козеріг
Проведіть цей вечір у товаристві вашої коханої людини за переглядом якоїсь комедії. Вам дуже важливо хоча б протягом години дивитися в одному напрямку та відчувати при цьому позитивні емоції.

Водолій
Сьогодні для вас основною перевагою вашої коханої людини буде її надійність. Тому якщо така в його арсеналі не виявиться, терміново думайте, чи варто вам продовжувати з вашою половинкою хоч якесь спілкування, бо навряд чи ви коли-небудь зможете на неї покластися у скрутну хвилину.

Риби
У цей день на вас нападе напад ностальгії, який обернеться досить неприємними відчуттями для вашої коханої людини, бо згадувати з сумом ви будете попереднього. Постарайтеся, однак, зробити все можливе для того, щоб ревнощів це все не викликало.

You cannot copy content of this page