Люди та стихії: Східний гороскоп на липень 2023 року

Щоб визначити, яка з п’яти стихій належить вашому знаку зодіаку, потрібно співвіднести останню цифру в році народження.

Метал: роки народження, що закінчуються на 0 або 1

Вода: роки народження, що закінчуються на 2 або 3

Дерево: роки народження, що закінчуються на 4 або 5

Вогонь: роки народження, що закінчуються на 6 або 7

Земля: роки народження, що закінчуються на 8 або 9

Люди стихії Земля у липні будуть зайняті тусовками. Родичі, колеги по роботі, друзі, близькі люди, багато спілкування та міжособистісної взаємодії. Для людей Землі липень буде досить сприятливим – у місяці до них приходить Благородний, який рятує від несприятливих впливів та допомагає у вирішенні різноманітних проблем. Виявлятися це може у легкості, з якою вони вирішують ті чи інші питання, що раніше здавались нерозв’язними.

Люди стихії Метал у липні зайняті поповненням ресурсу. Хтось перейметься питаннями здоров’я, хтось поїде відпочивати, а хтось почне вкладатися у власну освіту. Ян Метал отримає на допомогу «Благородного» помічника — справи будуть йти дуже добре. А ті люди Металу, у кого в карті є Бик, зможуть у липні відкрити «скриню зі скарбами», інакше кажучи, провернути вигідну комерційну угоду.

Люди стихії Води у липні перебувають під обмеженням свободи. Сковувати їх можуть як обставини, так і люди. Начальники, чиновники, будь-які представники влади (для Води Інь) чи чоловіки (для Води Ян) можуть виявитися як ті, хто не дає людям Води робити все, що їм завгодно. Воді доведеться заганяти себе в рамки, як річці в береги каналу, що обмежують. Люди слабкої води можуть відчути нездужання і апатію, а сильній воді додаткова дисципліна ніяк не зашкодить.

Люди стихії Дерева у липні займаються грошовими питаннями. І на цьому шляху їх неминуче переслідує успіх та привабливі комерційні угоди. У Інь Дерева виявляться підприємницькі таланти, а Ян Дерево розкопає чарівне фінансове джерело. І є всі причини того, що грошове джерело стане основою добробуту Інь Дерев на тривалий час.

Люди стихії Вогню у липні стурбовані самовираженням, самореалізацією та самопрезентацією. Пройти повз людей Вогню у липні буде просто неможливо. Люди Ян Вогню при цьому будуть досить активно, відстоювати власні кордони і показувати всім своє місце.

You cannot copy content of this page