Люди з цими 5 іменами проживуть довге і щасливе життя

5 імен, власники яких проживуть довге і щасливе життя

Експерти запевняють, що за ім’ям людини можна спрогнозувати те, яким буде її майбутнє.

У давнину людей намагалися називати певним чином, щоб їхнє життя було безтурботним і яскравим. Тепер багато людей повертаються до витоків і називають свою дитину тим ім’ям, яке забезпечить їй сприятливе майбутнє.

Михайло

Михайло – ім’я, яке вперше з’явилося в івриті. З цієї мови воно перекладається як «богоподібний». Ще в дитинстві батьки починають помічати, що Мишко росте слухняним, тихим та працьовитим хлопчиком. Всі ці якості допомагають йому у дорослому житті. Як правило, вони виростають сильними чоловіками, які досягають серйозних успіхів у кар’єрі.

Ганна

Анна – давньоєврейське ім’я, яким називали хоробрих та добрих дівчат. Вже в юному віці Аня вражає дорослих своєю мудрістю і добротою. Дівчина з цим ім’ям ніколи не відмовить у допомозі навіть малознайомій людині, тож до неї завжди повертається добро. Вона ніколи ні чого не потребує. Все, що вона забажає, саме приходить до неї до рук.

Марія

Марія означає «пані» у перекладі з давньоєврейської. Жінки з цим ім’ям дуже роботящі і мають дар поєднувати кар’єру та сім’ю. У ранньому віці дівчина може вважати себе невдачливою, але з набуттям життєвого досвіду вона стає все сильнішою та мудрішою. Це дозволяє їй досягти значних успіхів у зрілому віці. Однак для цього їй потрібно буде старанно працювати.

Олександр

Олександр вперше з’явився в грецькій мові і перекладається як «захищаючий», але зустрічаються й інші трактування імені, які мають на увазі мужність та войовничість цього імені. Сашко росте не без проблем через впертий характер, але в дорослому віці це стає плюсом. Його цілеспрямованість і працьовитість допомагають досягти неймовірних успіхів.

Анастасія

Анастасія з давньогрецької перекладається як «відродження». Вона поєднує в собі дві найважливіші для жінки речі: красу та розум. Настя завжди здатна дивувати людей своїми людськими якостями: доброзичливістю та відкритістю. Це дозволяє їй досягати всього, що вона захоче. Однак варто пам’ятати, що ця жінка може стати суворою, якщо її роздратувати.

You cannot copy content of this page