Майже чарівники: знаки зодіаку, які вміють зцілювати

Майже чарівники: знаки зодіаку, які вміють зцілювати

Може, й ви є у цьому списку?

Майже чарівники: знаки зодіаку, які вміють зцілювати

Астрологи запевняють, що деякі знаки зодіаку дійсно мають здатність покращувати стан інших людей.

Причому в прямому значенні. Ми з’ясували, які знаки можуть похвалитися такою здатністю, шукайте у нашому списку себе.

Діва

Один із самих домашніх та практичних знаків у зодіакальній системі, втім, як і інші знаки Землі. Діва вже в юності відрізняється особливою увагою до людей, яким потрібна допомога. З Дів виходять чудові няні та працівники медичної сфери.

Що цікаво, Діва має неймовірно приємну енергетику, яка притягує інших людей. Багато людей, у яких є друзі-Діви, відзначають, що при щільному спілкуванні з таким другом вони почуваються набагато краще, ніж звичайно.

Овен

Вогненний знак має найпотужнішу внутрішню енергію, якої вистачає як на самого господаря, а й у його оточення. До речі, Овни нерідко обирають заняття, пов’язані з езотерикою та астрологією, щоб цим допомагати людям, коли традиційні методи не працюють.

І дійсно, часто Овни демонструють дивовижні екстрасенсорні здібності. При цьому Овен може одним поглядом нагнати негативну енергію на іншу людину — настільки сильний їхній потенціал.

Якщо ж ви в добрих стосунках з цим рогатим і при цьому нерідко відчуваєте, що сили вас покидають, просто призначте зустріч Овну, щоб підживитися енергією від його буквально нескінченного ресурсу.

Козеріг

І знову знак Землі. Козеріг – сам спокій, але тільки на перший погляд. Усередині людини, що народилася під знаком Козерога, дуже багато сил, як фізичних, і емоційних. Козероги ставляться до всього скептично, тому в езотерику та різні духовні практики їх неможливо втягнути, при цьому Козероги чудово відчувають настрій та стан інших людей, чуйно реагуючи на погіршення самопочуття близьких людей.

Багато представників цього знака можуть передавати свою енергію своїм дотиком або просто поспілкувавшись із людиною, якій зараз погано.

You cannot copy content of this page