Украина
Майже літня температура: коли в Україні значно потеплішає

Дощі, які прийдуть в Україну з Заходу, на кілька днів заполонять половину країни, але до кінця тижня вони підуть. Джерело

Разом з цим значно потеплішає, а з понеділка, 18 березня, в Україну прийде справжнє тепло. Температура подекуди сягатиме + 17-19 градусів. Про це повідомили в українському Гідрометцентрі.

Так, у четвер, 14 березня , на заході України і в частині центральних і північних регіонів прогнозують дощі. На решті території без опадів.

Але разом з тим по всій країні потеплішає на 2-3 градуси і в середньому буде до + 6-9 градусів.

У п’ятницю, 15 березня, потеплішає ще на пару градусів – до + 8-11 в середньому. Дощі залишаться на заході України і можливі в деяких регіонах сходу країни.

А вже в суботу, 16 березня, дощова і похмура погода переважатиме майже на всій території країни. Винятком стануть лише південні регіони.

Читайте також: Вихідні дні та свята в квітні 2019 року в Україні

На більшій частині країни температурний режим залишиться на рівні попереднього дня. А ось на сході України тимчасово похолодає до + 6-8.

У неділю ж, 17 березня, в Україні нагряне справжня тепла весна. Дощі підуть, а повітря прогріється майже в два рази сильніше.

Місцями температура сягатиме + 17-19 градусів. Дощів не прогнозують ніде.

У понеділок, 18 березня, погода буде такою ж теплою і сонячною, як напередодні.

Дощів не прогнозують, а стовпчики термометрів місцями покажуть “нереальні”, як для березень + 18-19 градусів тепла.

facebook