Україна
Мама Стефанія розповіла журналістам, що їй подобається у творчості сина, і чи часто балує її Олег подарунками

Мама Стефанія розповіла журналістам, що їй подобається у творчості сина, і чи часто балує її Олег подарунками

Ім’я пані Стефанії тепер знають в усьому світі. У інтерв’ю жінка, зокрема, розповіла про себе, про те, чи любить вона реп і чи подобається їй творчість сина.

Пані Стефанії 23 грудня виповнилось 60 років, і якраз тоді, розказала жінка, у подарунок вийшла пісня “Стефанія”. Вона живе в прикарпатському Калуші разом із чоловіком Романом та песиком Грамом. Жартує, що останній – зірка соцмереж, адже син, фронтмен Kalush Orchestra Олег Псюк, постійно фотографує їхню собачку та постить світлини в інтернеті. Жінка також має страшу доньку та двох онуків, 20 і 16 років.

Мама Олега Псюка також зізналася, чи любить вона реп.

“Коли Олег писав пісні вдома, бо мав тут міністудію, він створював винятково реп, який мені не дуже близький. Але реп у фольклорній обробці — це зовсім інше! Тому я із задоволенням слухаю творчість сина. Вважаю, що гурт знайшов свою родзинку”, – розповіла вона.

Жінка розказала, що їй подобається у творчості сина – зокрема, це те, що Олег дуже любить все українське і намагається це всіляко пропагувати.

Візьмімо, до прикладу, назву гурту. Коли у 2019 році мав вийти перший кліп на пісню “Не маринуй”, я спитала: сину, а як же ви будете називатись? Він сказав: “Kalush, мамо”. Я ще тоді так здивувалась, бо ж всі молоді виконавці беруть собі якісь закордонні слова в назву, а він – назву рідного міста. Мало того, ще й альбом назвав Hotin – то мікрорайон, де ми раніше мешкали”, – каже вона.

За словами пані Стефанії, Олег Псюк завжди був і залишається патріотом: “Завжди підтримував, як міг, волонтерські збірки для АТО/ООС, а коли почалась повномасштабна війна, то поринув у волонтерство – допомагав тут переселенцям, шукав для них житло”.

Жінка розповіла і про те, чи часто син тішить батьків подарунками.

“Стефанія” – поза конкуренцією. Але взагалі син нас балує, подарував і планшет, і телефон – цифровізує батьків. Я все кажу: та нащо мені той інтернет у телевізорі. А Олег: треба!”, – зазначила у інтерв’ю Стефанія Псюк.

Все буде Україна!

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page