Марс принесе успіх у всіх справах для 4 знаків Зодіаку з 24 листопада

Вогненна планета стала на захист відразу кількох представників зодіакального кола, вона допоможе їм досягти бажаного і вибитися в лідери на роботі.

Це є досить небезпечний транзит. Якщо одних знаків зодіаку Марс у Стрільці здатний перетворити на забудькуватих, некерованих дітей, то до інших він стає більш прихильним. Вогняна планета вибирає собі фаворитів, яким починає допомагати завойовувати нові висоти у кар’єрі.

Опинитися в улюбленцях цього небесного тіла не так просто. Марс тримає швидкий темп, тому перед тим як почати підтримувати, перевіряє на міцність. Спочатку у представників знаків зодіаку починають із приголомшливою швидкістю змінюватись події. Тільки ті, хто незважаючи ні на що зміг залишитися біля свого життя, завойовують прихильність небесного тіла.

А решта, які опустили руки і сподіваються милість долі, опиняться за бортом щасливого життя. Їм доведеться задовольнятися тим, що вони зараз мають, без жодних шансів на кар’єрне і фінансове зростання.

Вже зараз можна виділити кілька представників гороскопу, які мають добрі шанси повернути своє життя на краще: розгребти справи, мати надійних партнерів, відкрити свій бізнес, отримати підвищення, вирости у фінансовому плані або просто отримати підтримку колег і начальства.

Овен

Сузір’я Стрільця, в яке зараз перейшов Марс, близьке вам з енергетики. Тому до кінця 2023 року у вас буде піднятий настрій. Може здатися, що сам Всесвіт вам усміхається і вирішує всі ваші проблеми. Вам залишається лише не зменшувати темп і планувати якнайбільше проектів. Не бійтеся перегоріти або втомитися, за допомогою Марса ви зможете згорнути гори і вже незабаром отримаєте довгоочікуване підвищення.

Рак

Зазвичай спокійний та розважливий представник цього знака захоче зробити все, щоб у його руках будь-яка справа «горіла». Рак не тільки зможе впоратися з організацією робочих процесів, вирішенням найскладніших завдань. Його енергії вистачить ще й на покращення життя поза кар’єрою. Люди цього знака можуть сміливо починати ремонт, генеральне прибирання або зайнятися грандіозним розхламленням житла. Настав час трансформації на всіх рівнях. Ми б порадили приділити час внутрішньому світу: позбавтеся шкідливих звичок і натомість заведіть кілька нових, які зможуть поліпшити ваше життя.

Лев

Марс у Стрільці — дуже добрий транзит для бізнесменів, які народилися під сузір’ям Лева. З 24 листопада і до кінця року вони легко знайдуть нових партнерів, а також з легкістю пройдуть перевірки і здадуть звітність. Що стосується Левів, які працюють у наймі, то тут підтримка Марса буде трохи скромнішою. У таких людей є всі шанси здобути передноворічну премію або налагодити стосунки з начальством, а ось із підвищенням доведеться трохи почекати.

Стрілець

Звичайно, серед щасливчиків цього транзиту не могло не виявитися Стрільця. Не можна сказати, що представникам цього знака варто чекати манни небесної, але деякі позитивні зміни в житті все ж таки відбудуться. Насамперед налагодяться стосунки з оточуючими вас людьми, причому це будуть не лише колеги, а й любовні партнери. Друга хвиля змін у долі Стрільця пов’язана фінансами. Людям цього знака потрібно налаштуватися на роботу довгу. З 24 листопада вони зможуть закласти добрий фундамент для грошових перемог у наступному році.

You cannot copy content of this page