Життєві історії
Маринці здавалося, що вона витягла щасливий лотерейний квиток – настільки безхмарним і благополучним було її заміжжя. Але в один день все рухнуло. Сталося це коли свекруха, сама того не бажаючи, видала сімейну таємницю

Маринці здавалося, що вона витягла щасливий лотерейний квиток – настільки безхмарним і благополучним було її заміжжя. Але в один день все рухнуло. Сталося це коли свекруха, сама того не бажаючи, видала сімейну таємницю.

На одному з сімейних свят, коли справа вже наближалося до торту, абсолютно розімліла від випитого і поздоровлень жінка раптом видала дивну фразу:

– От добре, що ми обрали тебе, а не Галю.

Маринка насторожилася:

– Була якась Галя? – запитала вона з легким подивом.

– А то! – гикнула свекруха, підливаючи собі гаряченького. – Ще й як була. Він навіть одружитися на ній хотів, насилу відрадила. Куди їй до тебе, ти порядна, а Галка – не нашого поля ягідка.

Маринка не вірила своїм вухам. Невже її єдиний вірний і коханий Данило зустрічався з кимось паралельно?

Спочатку хотіла списати все це на не надто вже й тверезу балаканину, але душа мліла. Коли випала нагода – вирішила чоловіка про все розпитати, але не прямо, а так, щоб сам зізнався. Тому якось між іншим запитала:

– А ти Галю знав?

Тоой аж підскочив на місці. Маринка зрозуміла, що диму без вогню не буває.

Поступові і дуже обережні роззпитування друзів і родичів показав – поки Юля ходила в наречених, у неї була ще одна конкурентка, з якої жених зустрічався паралельно. Дівчина яскрава, любила галасливі компанії, увагу і погудіти. І тому подобалась родині Данила набагато менше. Саме під впливом родини чоловік і обрав Маринку – тиху скромну дівчину, яка до нього і чоловіків не знала.

Всі випадковості, що відбувалися в період залицянь, тривалі відрядження Данила, навіть дивні дзвінки на його телефон – все раптом склалося в один пазл. Все стало ясним і зрозумілим, і від того не менш неприємним.

Потай від чоловіка Маринка зібрала свою сімейну раду. Запитала маму, тата і сестру, що робити. Батьки радили зробити вигляд, ніби нічого не було. Мовляв, і наречений не такий поганий, і будинок повна чаша, а любов, вона ж не відразу трапляється, а потім приходить. Сестра порадила почати ставитися до нареченого і його сім’ї так само прагматично, як і вони до нареченої. Тягнути з них дорогі покупки, подарунки – на випадок розлучення. А сама Маринка, як людина порядна, більше схиляється до розлучення. Каже, що хоче довіряти людині, яка з нею поруч, а недумати, що стала прекрасною альтернативою не надто хорошій партії.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page