Здоровье
Масаж точки довголіття позбавить від ста xвopoб

Жителі Японії прозвали її «крапкою від ста недуг», а китайці називають цю точку по-різному — «точка довголіття», «райські врата», «божественне довголіття», «джерело молодості краси».

Вважається, що, впливаючи на точку довголіття можна підвищити імунітет і працездатність, нормалізувати артеріальний тиск і функції внутрішніх органів.

Більш того, при регулярній стимуляції цієї точки можна зберегти молодість. Джерело

Масаж точок є одним з найдавніших методів лікування на Сході, який використовують уже тисячі років. У китайській медицині тіло розглядається як енергетична система, а масаж впливає на потоки енергії і функціональну активність наших органів.

Як знайти точку довголіття Цзу-сан-ли?

Точка довголіття розташована під коліном. Щоб її знайти, накрийте коліно долонею, точка буде розташована між кінчиками мізинця і безіменного пальця у формі невеликої западини між кістками.

Ви можете намацати її та іншим способом

Сядьте на підлогу і притисніть ступні в підлозі і натягніть на себе, не піднімаючи п’яти від підлоги. Ви помітите під коліном невеличке підвищення. Знайдіть найвищу точку і покладіть на неї палець. Це і є Цзу-сан-ли.

За що відповідає ця точка і чому її називають точкою від 100 xвopoб?

Вона відповідає за роботу органів, розташованих в нижній частині тіла.

Точка регулює роботу спинного мозку в тих місцях, які відповідають за правильне функціонування шлунково-кишкового тракту, cтaтeвих opганів, нирок і надниркових залоз.

Масажуючи Цзу-сан-ли, ви підвищуєте активність надниркових залоз — найсильніших залоз, які стоять на варті здоров’я людини. Вони виробляють адреналін, гідрокортизон та інші важливі гopмoни.

Стимулюючи точку довголіття щодня, можна налагодити роботу надниркових залоз, які виконують такі функції в організмі:

  • нормалізація артеріального тиску,
  • нормалізація рівня глюкози, інсуліну,
  • усунення запальних процесів в організмі, регуляція імунної системи.

Також масаж цієї точки допоможе:

  • поліпшити травлення
  • лікувати зaxворювання шлунково-кишкового тракту
  • лікувати наслідки iнcyльту

Крім того, така процедура корисна при гикавці, запорах, гастриті і нетриманні сечі.

Читайте також: Куди поїхати на 8 березня: кращі тури по Європі та Україні

Масаж точки довголіття

Найкраще масажувати точку вранці до сніданку, проробляючи 9 кругових рухів за годинниковою стрілкою на кожній нозі.

Перед початком масажу прийміть зручну розслаблюючу пoзy (сидячи). Заспокойте дихання і зосередьтеся на своїх відчуттях.

Ви можете масажувати точку пальцями або використовувати для цієї мети крупи (гречку, овес, рис). Також ви можете помістити на цю точку половинку часнику і залишити на 1-2 години, поки шкіра злегка не почервоніє.

Масаж точки ввечері підходить, якщо ви хочете схуднути, скажімо, на 400-500 грам в тиждень. Але не варто робити цього безпосередньо перед сном, так як це може викликати безсоння.

Стимулювати точку допускається кожен день, але краще за все робити цю процедуру під час молодика.

За 8 днів до початку нового місяця масажуйте точку вранці на кожній нозі за годинниковою стрілкою. Це дуже вдалий час для зміцнення імунітету, поліпшення роботи всіх органів і уповільнення процесу старіння.

Проробляйте цю процедуру до обіду, щоб поліпшити загальний тонус, пам’ять, роботу серцево-судинної і травної системи. Після обіду масаж точки захистить вас від стресу, нервозності і дратівливості, головних бoлiв і розладів сну.

Вечорами масаж проти годинникової стрілки покращує обмін речовин і сприяє схудненню.

facebook