Шоу-бизнес
Маша Єфросиніна розказала про «емоційне передозування»

Ведуча поділилася своїми хвилюваннями за останні кілька днів

Українська ведуча Маша Єфросиніна написала велике повідомлення в Instagram, в якому розповіла про те, що відбувалося в її житті останнім часом, і поділилася переживаннями.

«Тиждень приніс моційний передоз:  Стоячи за лаштунками в очікуванні свого виступу, дізнаюся про трагедію в Керчі (втрачаю самовладання від жаху), через хвилину роблю крок на сцену — бачу переповнений зал, і практично втрачаю дар мови від усвідомлення того, що це чудо відбувається зі мною.

Виступаю, як мені здається, паршиво, так як в голові плутаються думки … А після виступу бачу сльози моїх глядачок і отримую найгарячіші обійми … «. — пише Марія.

Також Марія розповіла про те, що відвідала дитячий будинок і була приємно здивована: «Дітвора зустрічає сміхом і доглянутістю. Всі хочуть обійнятися і на ручки. А персонал не залишає сумнівів, що дітей люблять, як своїх».

Крім цього ведуча поділилася позитивними емоціями і захоплено розповіла про сина: «переповнюється щастям від його самобутності і вміння робити те, що він хоче, спокійно і впевнено».

Марію, як і всіх інших, приголомшила новина про страшний ДТП за участю акторів «Дизель шоу» :

«І тут наздоганяє новина про дизелів … Перед очима все пливе і хочеться закричати! І ось я дивлюся зараз на свій Інста, бачу дві свічки з проміжком у два дні, і розмірковую над тим, як вмовити себе і людство не жити відкладеної життям, а вміти розчинятися в сьогодні, вміти зупинятися, щоб побачити справжність життя у всіх її кольорах? «, — запитала Єфросиніна.

Джерело: Сегодня.

facebook