Шоу-бизнес
«Мастер Шеф 7»: хто з учасників покинув шоу цієї неділі (фото)

Вчора, 19 грудня, на екрани вийшов 33 випуск шоу «Мастер Шеф 7».

«Обозреватель» розповість, чим займалися кулінари-аматори в новому випуску.

У новому випуску учасники шоу повинні були приготувати вишукану страву з інгредієнтів, з якими вони вперше завітали на кухню проекту, а також побoрoтися зі своїми cтрaхами.

Фінал проекту ознаменувався повним скасуванням чорних фартухів, але тепер гра стала небезпечнішою, адже в будь-який момент шоу може покинути хтось із кулінарів.

У конкурсі кожен учасник отримав саме ті продукти, з яких було приготовлено першу страву на проекті. З отриманих продуктів потрібно було приготувати новий шедевр ресторанного рівня. Змінюватися інгредієнтами заборонено, комора теж була закрита.

Відразу після цього конкурсу «МастерШеф 7» покинув один учасник. На думку суддів, Карина, маючи достатній набір продуктів, могла подати більш гідну страву. Більш того, гаспачо в її приготуванні абсолютно не сподобалося суддям. Таким чином, Карина Аванесева покинула проект після першого випробування.

Нагадаємо, Карина — мати трьох дітей, а також господиня кафе «Імператор», в якому весь інтер’єр зроблений в стилі бароко. Власне, і її на проекті називали не інакше, ніж баронеса. На «Мастер Шеф 7» Карина Аванесева прийшла для того, щоб підвищити свій кулінарний рівень, а також отримати нові знання.

П’ять учасників продовжили борoтися за кулінарну першість. У наступному конкурсі кухня проекту перетворилася для кожного з кулінарів на справжнє пeклo.

Читайте також: ГАРНА ПАРА: НАТАЛІЯ МОСЕЙЧУК ПОКАЗАЛА СВОГО КОХАНОГО ЧОЛОВІКА

Один з учасників не зміг впоратися зі своїми cтрaхами і вилетів з шоу. Другий раунд перетворився в фіаско для Жені Білого.

Улюблена страва Жені — куряче філе під сирним соусом і морквяним пюре. Спочатку працював помічником кухаря, але незабаром його підвищили до шефа. У майбутньому бачить себе виключно в кулінарії, тому працює в задоволення і без вихідних. На «Мастер Шеф» прийшов не тільки, щоб показати себе, а й позмагатися з Ектором.

У третьому завданні четверо фіналістів проекту влаштувала зіркове полювання. Їх зустріли цілих 16 коробок, під кожною з них — відоме класичне блюдо, а також інгредієнти для них. Кожна коробка має певну кількість зірок. Вони відповідають складності приготування, при цьому: одна — менш складно, три — найскладніше.

facebook