«Мають потужну інтуїцію та влаштовують драми»: якими бувають Риби

«Мають потужну інтуїцію, часом влаштовують драми»: якими бувають Риби

Цей знак зодіаку характеризує загадкових, чуттєвих та суперечливих натур. Невипадково його зображують як двох рибок, які дивляться на протилежні сторони. Незважаючи на м’якість і вразливість, представники знака Риби таять у собі чимало підводних каменів.

Плюси Риб

Представники цього зодіаку ніколи не відмовить у допомозі іншим людям. Риби є співчутливими і чуйними натурами, наділеними емоційним, милосердним і дбайливим вдачею. Саме вони неодмінно підійдуть до сторонньої людини на вулиці, якщо побачать, що вона потребує допомоги. Риби легко зав’язують знайомства та є дуже привабливими особистостями.

Риби люблять перебувати у центрі уваги. Без повноцінної та постійної взаємодії з людьми вони почуваються глибоко нещасними. Якщо Риби закохуються, то віддаються почутті з головою і без залишку. Вони готові стати кращими та ідеальними половинками для свого партнера, аби той був щасливий.

Риби мають дуже потужну інтуїцію. З них виходять чудові психологи і слідчі, якщо звичайно, вони наважаться присвятити себе настільки суворій професії. Як правило, Риби віддають перевагу творчим професіям. Завдяки багатому внутрішньому світу та прагненню прекрасного, з них виходять чудові художники, музиканти.

Мінуси Риб
Найчастіше переваги Риб можуть перетворюватися на мінуси у певних ситуаціях. Нерідко представники цього сузір’я впадають у крайнощі: влаштовують драми, стають ініціаторами скандалів. Будучи вкрай емоційними та чутливими натурами, Риби люблять робити з мухи слона. На деякі речі, які нічого не значать, вони реагують надто бурхливо.

Риби недовірливі і дуже уразливі, тому їм складно вибудувати адекватні відносини з другою половинкою.

Нерідко вони можуть зводити партнера ревнощами, істериками та показними виступами. Даному знаку притаманні артистизм і дуже багата уява, тому вони легко розігрують вистави, щоб досягти своєї хитрої маніпуляції.

Риб не можна назвати рішучими та впевненими. Їм потрібна керуюча рука і сильніший партнер, який постійно підказуватиме правильні рішення і братиме на себе всю відповідальність. Водна стихія робить цей знак плаваючим практично у всіх сферах. Риби не вміють робити складний вибір і завжди довго розгойдуються, намагаючись звалити особисті проблеми на чужі плечі.

Іноді Риби настільки захоплюються вибудовуванням повітряних замків, що втрачають зв’язок із реальним світом. Вони можуть роками фантазувати та будувати плани, але не переходити до будь-яких дій.

Риби дуже закохані. Перебуваючи з кимось у стосунках, їм нічого не варто втратити голову при швидкоплинному знайомстві та проміняти стабільність на несерйозний роман.

Риби є непостійними та вітряними натурами, яким потрібні нові емоції та романтика в режимі 24/7.

You cannot copy content of this page