Україна
“Мені дуже важко таке коментувати!”: дочка Сніжани Єгорової зізналася, якої думки вона про свою маму та Антіна Мухарського

“Мені дуже важко таке коментувати!”: дочка Сніжани Єгорової зізналася, якої думки вона про свою маму та Антіна Мухарського

Дочка Сніжани Єгорової про Антіна Мухарського: Вони з мамою одне одного гідні, не поважаю його

Актриса та телеведуча Стася Ровінська вперше за довгий час зізналася, як ставиться до колишнього чоловіка своєї скандальної мами.

У 29-річної Стасі Ровінської досить тяжкі стосунки з мамою Сніжаною Єгоровою, яка останні кілька років робить скандальні заяви – то про українську армію, то про Путіна – актриса та телеведуча активно підтримує президента РФ.

Зараз Стася з чоловіком та їхніми трьома дітьми перебуває у США, живе у друзів. Із мамою вона не спілкується. Раніше вона неодноразово заявляла, що їй соромно за власну матір. В інтерв’ю Аліні Доротюк Стася розповіла, які у неї стосунки з екс-чоловіком Єгорової, актором та ведучим Антіном Мухарським. Антін також засуджує Єгорову і навіть написав автобіографічну книгу, де описав стосунки зі Сніжаною.

“Мені важко коментувати, що каже Антін, тому що він теж така людина… Не дуже поважаю (його – Ред.), якщо чесно. Говорить одне, робить інше. Вони одне одного гідні. І книга його – наполовину брехня. Більше, ніж наполовину!” – заявила Стася.

На запитання Аліни, чи правда, що Сніжана Єгорова, як казав Мухарський, злoвживала випuвкою, Стася відповіла негативно. Ровінська розповіла, що писала екс-чоловіку мами та цікавилася, навіщо він публічно бреше:

“Можу погодитися тільки, що їй не варто його вживати, тому що в неї і так характер не дуже хороший, а коли вона вип’є – це все загострюється. Але назвати її залeжною я, звісно, не можу, це неправда. І коментувати слова Антіна я теж не хочу, тому що в мене були ситуації, коли я йому писала: “Навіщо ти брешеш?”, а він мені: “Це війна, дитинко, нічого особистого””.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page