Меркурій у Рибах: астрологи розповіли, чого очікувати кожному зі знаків Зодіаку з 2 по 18 березня

Овен

Головна порада Овнам досить проста – треба обережніше взаємодіяти з людьми. Представникам цього Знаку Зодіаку доведеться постаратися обмежити спілкування з деякими особами.

Насамперед це стосується пліткарів. Овни самі не проти обговорити когось, але в березні це табу. Краще говорити на якісь справді важливі теми, не перемиваючи нікому кісточки.

Телець

Тельцям у період слабкого Меркурія рекомендується не піддаватися спокусам. Якщо виявити слабкість, можуть повернутися старі шкідливі звички або знову утворитися токсичні відносини.

Тельцям у жодному разі не можна повертатися до того, від чого вони пішли в минулому. У роботі і справах їм знадобиться частка наполегливості, тому що без неї всі справи встануть.

Близнюки

Найкраща навичка для Близнюків у першій половині березня — уміння забувати образи. Меркурій у слабкій позиції може зробити так, що Близнюки почнуть надто довго думати про негатив і навіть формувати план помсти, але це зовсім не те, що їм необхідно. Астрологи радять тимчасово призупинити навчання до 18 числа, а також почати перевіряти на практиці отримані навички.

Рак

Для Раків з 2 по 18 число сумнівів та скептицизм будуть деяким порятунком від неприємностей. Меркурій у слабкій позиції підштовхуватиме цих людей до ризиків та авантюр, створюючи в їхніх умах думку про те, що невеликі ризики можуть бути прийнятними. Звісно, ​​це не так. Фінансові ризики призведуть до бідності, а надмірна самовпевненість у коханні стане причиною самотності.

Лев

Левам зараз краще триматися знайомих берегів. Меркурій у Рибах може сильно сплутати карти представникам цього Вогняного Знаку. Якщо Леви хочуть почати щось нове, то краще відкласти це як мінімум на 15-16 число, коли вплив Меркурія повільно повертатиметься в норму. Астрологи радять Левам навчитися бачити картину цілком, не фокусуючись лише на чомусь одному.

Діва

Найважливіша сфера життя для Дів у першій половині березня – здоров’я. Не можна наражати себе на стрес і дозволяти комусь із оточення заражати себе негативом. Потрібно фокусуватися на приємних спогадах та поточних подіях, а також навчитися розважатися без людей. Можливо, настав час почитати книгу, подивитися серіал чи фільми зі списку бажаного.

Терези

Все, що потрібно Терезам в період слабкого Меркурія – це ретельніше продумувати плани. Вони можуть зриватися з різних причин, але якщо кожен аспект того чи іншого проекту чи справи продумувати трохи обережніше і осмислено, обійти стороною проблеми буде в рази простіше. Також до 18 березня включно експерти не радять Терезам вирушати в далекі поїздки, займатися екстремальними видами спорту.

Скорпіон

Скорпіонам зараз краще бути спостерігачами. Можливо, у них виникне бажання дати комусь важливу пораду чи зайнятися якоюсь новою справою, надати комусь підтримку. Робити це не варто. Поки Меркурій слабкий, ініціатива може бути покараною. Краще поспостерігати за людьми, їхніми реакціями та емоціями. Можна буде помітити для себе багато цікавих фактів, про які вони раніше не замислювалися.

Стрілець

Стрільцям потрібно якнайрідше слідувати порадам людей. Якщо рекомендації оточуючих розходяться зі здоровим глуздом, краще пропустити їх повз вуха. Це може бути свідомий обман або банальна помилка. Навіть якщо поради близьких та друзів просто йдуть урозріз із вашою думкою, це вже привід задуматися. Логіка та здоровий глузд — найкращі друзі Стрільців на найближчі пару тижнів.

Козеріг

Козероги — життєлюбні люди, котрі цінують кожен день свого життя, але Меркурій може зробити їх цинічними. Козерогам треба продовжувати дякувати Всесвіту та людям за підтримку. Якщо вони перестануть бути доброзичливими, то в їхньому житті все може дуже різко змінитись з позитиву на негатив. Одна з найкорисніших життєвих навичок — уміння знаходити прекрасне у повсякденному.

Водолій

Водолії дуже люблять спілкування та яскраві емоції. У цьому собі можна не відмовляти, але поки Меркурій буде слабким з 2 по 18 число, краще мудро вибирати собі оточення і не боятися змінювати яскраві емоції на спокійний та спокійний відпочинок. Можна поставити життя на паузу і зайнятися якимись насущними і спокійнішими справами. Найважливіше зараз — навчитися на якийсь час змінювати свої життєві принципи.

Риби

Риби зможуть зловити зустрічний вітер, але тільки в тому випадку, якщо під час слабкого Меркурія не витрачатимуть багато грошей і часу на те, що не приносить їм задоволення. Одне можна сказати точно – перша половина березня буде непростою. Можливо, доведеться піти проти своїх власних переконань, але це лише тимчасовий захід. У другій половині місяця все повернеться на свої кола.

You cannot copy content of this page