Меркурій у Водолії з 11 лютого по 1 березня: чого чекати в цей період і чого краще не робити

11 лютого Меркурій перейде у союзний знак Водолія. Це істотно підвищить силу даної планети, що благотворно позначиться на нашій діловій, фінансовій сфері, а також допоможе досягти успіху в коханні та саморозвитку.

Перехід Меркурія до нового Знаку — це завжди велика подія у світі астрології. На цей раз його транзит буде дуже вдалим і своєчасним.

Перше, на що вказують експерти, — це навчання. Меркурій у Водолії, та ще й у такий сприятливий період як зараз, буде найкращим помічником для тих, хто хоче навчитися чогось нового.

Астрологи радять шукати нові захоплення, читати книги, дивитися навчальні відео в інтернеті та переймати навички досвідченіших людей.

Меркурій значною мірою зміцнить нашу з вами пам’ять. Загалом корисною та ефективною також стане робота з паперами.

Для романтичних та ділових, причому однаково. Меркурій не розрізняє любовні та ділові «позиви», тому йому абсолютно байдуже, яка ваша кінцева мета. Якщо ви хочете познайомитися з людиною, ця планета сприятиме цьому.

Перебуваючи в 11 секторі гороскопу, Меркурій допоможе нам зрозуміти, як саме можна справити найкраще враження. Більшість із нас стане більш товариськими, справедливими та відкритими.

Якщо ви давно хотіли оновити інтер’єр, купивши нові меблі, то дерзайте. Меркурій – чудовий помічник у плані здійснення покупок. Шопінг буде вкрай приємним, особливо якщо вам справді щось дуже необхідно.

Можна здійснювати переїзд. Якщо ви давно хотіли переїхати в нову квартиру, то краще просто не придумати. Також можна спробувати переставити меблі, зробити генеральне прибирання. Все це точно піде на користь вам і вашим домочадцям.

Ця планета безпосередньо пов’язана зі здатністю нашої душі отримувати сигнали від центру достатку Всесвіту.

Якщо у вас раптом виникне складна життєва ситуація, дилема або з’являться проблеми, Меркурій допоможе досить швидко знайти рішення будь-якого завдання.

Тут головне не забувати про те, що важливо поєднання логіки, досвіду та шостого чуття. Коли люди в період сильного Меркурія покладаються на щось одне, їхня продуктивність і ефективність помітно знижуються.

You cannot copy content of this page