Киев
Мій брат працює на виробництві, тому ми їх не купуємо: в мережі показали, що кладуть в українські пельмені замість м’яса

У мережі показали, що насправді кладуть в якості начинки в заморожені напівфабрикати. Про це написав пост в Facebook киянин Володимир Косенко, брат якого працює на виробництві таких продуктів, пише Styler.

Як виявилося, у пельменях і варениках містяться кістки, обрізки шкур і жир.

«Пост фудпopна. Мій брат працює на виробництві всіма улюблених пельменів, вареників та іншої смакоти, яку ви готуєте на швидку руку. Тому ми і не купуємо ці продукти. Ні, не тому, що він носить в рукаві пельмені, а тому, що все «м’ясо», яке міститься в таких продуктах — це обвалка. Обваляне м’ясо є в тому числі. і в ковбасах, сосисках і інших м’ясних продуктах, які коштують всі гроші світу», — повідомив Володимир.

Він пояснив, що означає «обвалка» м’яса. «Що таке обвалка? Це кістки, шкурки, обрізані тушки курей та іншої «мepтвeчина», які засовують в спеціальний барабан (на зразок пралки), він крутиться, залишки того, що залишилося на цих «продуктах» за рахунок ударів об стінки, відстає від кісток і звалюється в якусь подобу фаршу зі сполучних тканин, жиру та інших радощів.

Читайте також: Дивна «квартирантка»: Львів’яни обговорюють незнайомку, яка понад три місяці живе у торговому центрі

А бренд менеджери розміщують на упаковці красиві пики відомих кухарів. Треба ж створити ілюзію того, що це спеціально для вас зліплено «маленьким звірятком, що загортає пельмені у целофан». Смачно ж і з натуральними спеціями!», — продовжив пояснювати чоловік.

facebook