Шоу-бизнес
«Мій малюк»: Віталій Козловський показав світлину з маленьким симпатичним хлопчиком (фото)

Новим знімком український співак зачарував своїх  шанувальниць.

На своїй сторінці в instagram Віталій Козловський поділився новою фотографією, на якій він зображений з маленьким симпатичним хлопчиком.

Підписав співак це рідкісне фото так: «На цій картині моєму хрещенику 1 рік і 2 місяці. З тих пір пройшло 2 роки. Малюк росте як на дріжджах! Вчора виступав в Харкові. Перед концертом заїхав в гості до кумів і улюблених дітей.

У Платончика зараз вiтрянкa, вередує сильно. Шкода бідолаху. Їду зараз в поїзді і поки не вередував)) і сподіваюся, що вдруге на вiтрянку не захвoрiю! Швидкого одужання тобі, мій малюк. PS Люблю, коли гастролі збігаються з можливістю побачити рідних ! «.

Читайте також: РУСЛАНА ЛИЖИЧКО ПОКАЗАЛА, ЯК ВИГЛЯДАЄ ПІСЛЯ ПЕРЕНЕСЕНОЇ OПEРAЦІЇ НА ОБЛИЧЧІ (ФОТО)

Ось такими комментариями засипали шанувальниці Козловского: «Гарненькі такі!», «Ви чудові!!!», «Дуже гарні на портреті і в житті!», «Платону одужання))) А тобі здоров’я і сил))) Красені!».

На этой картине моему крестнику 1 год и 2 месяца. С тех пор прошло 2 года. Малыш растёт как на дрожжах!🤗 Вчера выступал в Харькове. Перед концертом заехал в гости к кумовьям и любимым детям. У Платончика сейчас ветрянка, капризничает сильно…🤒😩Жалко бедолагу😔 Еду сейчас в поезде и пока не капризничаю😜 и надеюсь, что во второй раз ветрянкой не заболею🙈Скорейшего выздоровления тебе, мой ❤️ малыш. P.S. Люблю когда гастроли совпадают с возможностью увидеть родных💕 Спасибо огромное @tatiana_polteva за картину😘

Допис, поширений ♣️Vitaliy Kozlovskiy♣️ (@vkozlovskiy)

Джерело.

facebook