Життєві історії
Мій шлюб в руках Розалії Дмитрівні. Хочу подружитися з нею, щоб не втратити чоловіка, але не знаю, як це зробити

Мій шлюб і безтурботне життя в руках моєї свекрухи. Вона має великий вплив на свого сина, тому наше щастя безпосередньо залежить від неї. Як з нею подружитися?

Коли я виходила заміж за коханого то навіть не здогадувалася, що мій шлюб буде залежати від рішень його матері. Правда, ми з нею до весілля толком і не спілкувалися. Чоловік звів мене з «матусею» перед самим весіллям. На перший погляд жінка здалася мені інтелігентною, добросовісною господинею, яка дуже любить свого сина. Раніше ніхто з моїх хлопців не ознайомили мене зі своїми батьками, тому я прийняла майбутню свекруху за порядну людину і була рада цьому. А після весілля почалося найцікавіше.

Мій чоловік непогано заробляє і він вважає, що його дружина не повинна горбатитися на роботі цілими днями безперервно. Микола вирішив, що мені краще піти з роботи і повністю присвятити себе сім’ї і домашньому затишку. Мені ця ідея сподобалася, і я з легкістю відмовилася від багатогодинної зміни перукаря. Правда, повністю піти з професії у мене не вийшло. Я зараз вільно можу виїхати на замовлення і підстригти клієнта у нього вдома. Мені подобається наводити вдома порядки, готувати для Миколи і піклуватися про нього. Але таке моє безтурботне життя не подобається Розалії Дмитрівні.

Як тільки вона дізналася, що я пішла з роботи, відразу підняла пір’я і примчала до нас додому. Вона не підвищувала голосу, а просто почала розповідати синові, як правильно треба жити і що його дружина не повинна цілодобово відсиджуватися вдома на дивані. Я не знаю, як коханий зміг її переконати у протилежному, але після цієї розмови він все одно почав якось по-іншому до мене ставитися.

Наприклад, раніше я могла без зайвих питань взяти у нього гроші і піти в салон краси або в кафе з подружками. Зараз чоловік раз по раз питає, навіщо мені гроші і куди я йду. Бували навіть випадки, що він мені відмовляв в моєму проханні і говорив: «Ти у мене і так красива. Навіщо тобі ці салони краси? Ось подивися на мою маму – вона нікуди не ходить і виглядає чудово. Повчися у неї». Тоді я і зрозуміла, в чому проблема. Свекруха здійснює великий вплив на мого чоловіка.

Буває навіть таке, що коли чоловік одягає сорочку і бачить, що вона трохи пом’ята по краях, то починає сильно обурюватися. Хоча раніше я за ним такого не помічала. Також чоловік почав скаржитися, що я не готую йому страви, які він звик їсти у мами. Не звикла я цілими днями стояти біля плити і варити борщі з котлетами, як Розалія Дмитрівна. Зате у мене виходить дуже смачна піца і паста. Навіщо ж готувати однакову їжу, якщо можна урізноманітнити свій раціон?

У нас в сім’ї почалися всі частіше відбуватися дрібні суперечки і все через те, що Розалія Дмитрівна налаштовує свого сина проти мене. Навіщо вона це робить, я не знаю. Хочу подружитися з нею, щоб не втратити коханого, але не знаю, як це зробити.

Поділіться досвідом чи порадою. Я сама не відчуваю радості від спілкування з мамою чоловіка, але іншого виходу, як стати для неї подругою, я не бачу.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page