Місячне затемнення 25 березня: неприємності та застереження

25 березня о 9:00 за київським часом відбудеться місячне затемнення у знаку зодіаку Діва, яке започаткує весняний коридор затемнень.

Місяць — планета емоцій та почуттів, що відповідає за внутрішній стан, гармонію та здатність відчувати себе щасливою людиною, незважаючи на проблеми та негаразди всупереч життєвим обставинам. А затемнення – це завжди вражаючий фактор для планет.

Тому місячне затемнення стає причиною нестабільного стану, переживань, тривог, невпевненості, недовірливості та перепадів настрою. І навіть якщо зараз у вашому житті, здавалося б, все гладко, почуття незадоволеності та безпричинного смутку може раптово з’явитися.

Майбутнє затемнення особливе. Воно не тільки пов’язане з ослабленим Місяцем, а й ускладнене всебічною поразкою Меркурія, на якого в цей день миттєво зваляться всі з можливих астрологічних напастей.

Тому спілкуватись, домовлятися, розуміти один одного, працювати з даними та передавати інформацію, а також підтримувати зв’язок стане проблематично. Все, що стосується слів, текстів, чисел, звітів та документів, потрапляє до зони високого ризику.

Важливо розуміти, що місячне затемнення не викликає проблем на матеріальному рівні, а швидше впливає на те, як люди сприймають те, що відбувається з ними. Наприклад, наділяють зайвим драматизмом навіть те, на що будь-якого іншого дня не звернули б уваги.

Тому місячне затемнення дуже схоже на затемнення розуму та здатність правильно реагувати на слова та події, спокійно та розумно діяти.

Окрім цього, Місяць тісно пов’язаний із будь-якими стосунками — від дружніх та особистих до партнерських та ділових. Тому ослаблений затемненням Місяць не дає людям проявляти та зберігати взаєморозуміння.

І навіть якщо особисто вам затемнення байдуже, поруч можуть опинитися залежні від астрологічних катаклізмів люди, нервова система яких буде на межі. З ними такого дня немає ніякої співпраці.

Поради для тих, хто хоче пережити найближче місячне затемнення без потрясінь

Спілкуйтеся з тими, хто перебуває з вами на одній хвилі, не переносить на вас поганий настрій і не намагається зіпсувати ваш день.

Захистіть себе від усього, що становить потенційну небезпеку — як фізичну, так і емоційну.

Відмовтеся від переговорів, укладання угод та підписання договорів, а також знайомств, на яких ви плануєте зав’язувати відносини, справляти враження та багато спілкуватися.

Відносини краще також не з’ясовувати.

Не залишайтесь у цей день байдужими до близьких людей, особливо дітей.

Діти завжди по-особливому реагують на події, пов’язані з Місяцем, такі як молодик, повний місяць або місячне затемнення.

Для них це непрості дні з підвищеним навантаженням на нервову систему.

Примхи, порушення сну, плач без причини, відсутність апетиту будуть пов’язані з Місяцем, а не з поганою поведінкою та непослухом.

По можливості порадуйте себе водними процедурами. Басейн, спа або, найпростіший спосіб, домашня ванна з аромамаслами стануть приголомшливими засобами, які нейтралізують будь-який негатив, знімуть напругу та відновлять сили.

Шукайте позитив у всьому, що відбувається, звертайте увагу на приємні дрібниці. У пік затемнення думайте про хороше, візуалізуйте свої бажання. Все, на чому ви зосередитеся, здатне матеріалізуватися найближчим часом.

You cannot copy content of this page