Місячне затемнення в Скорпіоні зніме завісу з очей: що станеться 5 травня?

Місячне затемнення в Скорпіоні зніме завісу з очей: що станеться 5 травня

Місячне затемнення у знаку Скорпіона обіцяє внутрішні конфлікти та збої у роботі. На що вплине становище небесного світила?

Чому під час затемнення у Скорпіоні потрібно бути обережним?

5 травня закриється коридор затемнень, що відкрився 20 квітня 2023 року. Явище символізує напружений період, внутрішній конфлікт та проблеми із самовираженням.

Несподівана інформація, яку ви отримаєте у п’ятницю та наступні вихідні, змінить уявлення про знайомих, але піднімати важкі розмови та проясняти обставини не варто – дістатись до правди не вийде.

Меркурій все ще ретроградний

У місячне затемнення 5 травня доведеться зіткнутися віч-на-віч з усіма питаннями, від яких ви відмахувалися останні півтора роки. Витрусювати те, що навмисно замітали під килим, не доведеться — невирішені завдання виявлять себе самі.

Нестабільний емоційний фон заважатиме розібратися з накопиченим: невеликі труднощі здадуться непідйомними, кожен крок захочеться перевіряти ще раз по кілька разів. Астрологічне подія змусить сумніватися у собі навіть непохитних.

Кому доведеться особливо тяжко?

Податкові, страхові та банківські організації працюватимуть із перебоями. Співробітників цих сервісів чекає важкий період, на щастя він не триватиме довго.

Людям, які мають великі гроші, і тим, хто наділений владою, доведеться пройти серйозне випробування і довести, що вони варті своїх унікальних ресурсів та мажливостей.

Також буде важко людям які перебувають у стосунках. Можливі непорозуміння та сварки. Тому радимо в цей період максимально заспокоїтись та займатись своїми справами.

You cannot copy content of this page