Місячний календар стрижок на березень 2023: коли краще змінити зачіску?

Місячний календар стрижок на березень 2023

Отже, у який день вирушити на стрижку чи б’юті-процедури для волосся у березні? Коли краще змінити зачіску, а коли колір волосся?

Вибираємо найкращі дні за допомогою місячного календаря.

Обновити зачіскучи колір волосся і не розчаруватися в результаті досить просто: вибирайте ті дні, коли краще фарбувати волосся або просто підрівняти кінчики, а коли можна зважитися на сміливі експерименти.

Сприятливі дні для стрижки у березні

2, 6, 7, 27 березня
В ці дні варто вирушити в салон краси якщо ви хочете не помітно змінити образ. Зробити більш світлий відтінок волосся або ж просто підрівняти кінці. В ці дні не потрібно робити кардинальних змін із своєю зовнішністю.

16, 23, 24, 25 березня
Ці дні підійдуть для стрижки найкраще, якщо ви зважилися на дуже помітніші зміни. Особливо вдалою вийде коротка стрижка, нова форма зачіски буде вам личити, і це відразу помітять подруги та колеги. Можете й наважитись на зміну кольору волосся в кардинально інший, з брюнетки в блондинку, а чому б ні?

4, 5, 22, 31 березня
Найкращі дні для екстремальних змін. Яскраві кольори, смілива, оригінальна стрижка, зроблена в один із цих днів, принесе вам впевненість та удачу цієї весни.

Несприятливі дати для стрижки у березні
1, 10, 11, 12, 20 березня
Цими днями варто зробити маску для обличчя, масаж або відправитися в спортзал, але краще відкласти запис у перукарню.

You cannot copy content of this page