Місячний прогноз та рекомендації астрологів на 30 липня 2023 року

Місячний прогноз та рекомендації астрологів на 30 липня 2023 року

День  приноситиме удачу, якщо дотримуватись рекомендацій астрологів. У місячному календарі відображено прогнози, які дозволять уникнути небажаного розвитку подій цього недільного дня.

Місячна енергетика мінлива, тому важливо навчитися використовувати фази Місяця правильно. Раніше ми розповідали, як це робити. Якщо вам потрібно більше корисних порад, обов’язково ознайомтеся з цією статтею.

Фаза місяця:

починається 13 місячний день. Місяць, що росте, переходить у Знак Козерога. Це досить суперечливе поєднання. Можливі обман та шахрайство. Астрологи рекомендують не поспішати та приймати відповідальні рішення максимально обережно. Ще краще присвятити цей день повноцінному відпочинку.

Магнітні бурі 30 липня:

сонячна активність мінімальна, магнітосфера Землі перебуває у спокійному стані.

Що принесе успіх сьогодні

відповідальність;

прогулянки;

оздоровлення організму;

позитивний настрій;

відсутність конфліктів.

Що відлякає успіх у цей день

недбалість;

сварки та конфлікти;

перевтома;

самітництво;

засмучення.

Домашні справи за місячним календарем

Земний Знак Козерога любить, коли люди займаються домашніми клопотами. Цієї доби можна братися за справи, але не варто занадто сильно змінювати обстановку навколо себе. Легке прибирання, готування, прання – ось найкращі справи на сьогодні. Можна спробувати покликати у гості близьких, щоби провести час за приємною бесідою.

Одяг та талісмани удачі на цю неділю

Астрологи рекомендують уважно поставитися до вибору кольору одягу. Тим, хто планує займатися серйозними справами та роботою, успіх принесе коричневий або пісочний відтінки. Налагодити особисте життя та привернути увагу протилежної статі вдасться завдяки синім та блакитним відтінкам.

Талісманом цієї доби виступають нефрит та обсидіан. Енергетика цих мінералів допомагає позбавлятися сумнівів, дає додатковий захист від недоброзичливців, а також дозволяє приймати правильні рішення.

Настрій та здоров’я 30 липня

Ця неділя не є особливо сприятливою для підвищених фізичних навантажень. Переважна сила стихії Землі означає, що можна оздоровчими процедурами, починати курс вправ, але не перевтомлюватися. Помірні фізичні навантаження допоможуть позбутися надлишку енергії та зберегти гарний настрій.

Удача чекає на тих, хто не сумнівається в собі та своїх силах, готовий до нових починань і не боїться відповідальності. У цей день не зайве побачитися з приємними людьми. Вони допоможуть уникнути неприємностей та дадуть важливу пораду.

Фінанси та робота у 13 місячний день

День не буде вдалим для фінансових операцій та угод, а також для великих придбань та вкладень коштів.

Уникнути неприємностей допоможе увага до деталей, а також відмова від роботи з людьми, які не викликають довіри.

У діловому середовищі удача чекає на тих, хто відмовиться від конфліктів і намагатиметься зайняти нейтральну позицію. Об’єктивна оцінка всього, що відбувається цього дня, вбереже від майбутніх розбіжностей, а також допоможе порозумітися з найнезговірливішими клієнтами та колегами.

Кохання та спілкування за місячним календарем

Астрологи відзначають, що 30 липня — далеко не найкращий час для укладення шлюбних спілок, нових знайомств і романтичних побачень. Цієї доби навіть за умови відсутності розбіжностей закоханим вкрай непросто вийти на новий, більш довірчий рівень відносин.

Тим, хто знаходиться в пошуку супутника життя, цієї доби не варто замикатися на самоті, щоб не прогаяти можливості познайомитися з цікавими людьми. За наявності поганого настрою краще залишитися вдома, щоб нікого не заражати негативом.

Сьогодні можливе негативне втручання у наше життя. Астрологи радять бути обережнішими при спілкуванні з малознайомими людьми.

You cannot copy content of this page