Місяць кохання: знаки зодіаку, які в травні втратять розум від почуттів

Наприкінці весни особисте життя багатьох знаків зодіаку заграє новими фарбами, але в пориві почуттів легко зробити непоправну помилку.

Травень з великою кількістю вихідних днів подарує кожному більше часу, щоб зайнятися особистим життям. Саме наприкінці весни ця тема вийде на перший план і змусить зробити крок до сприятливих змін. Згідно з гороскопом, квітуча пора і передчуття літа запалять у душах нову іскру кохання.

Овен

Сонячне проміння пробудить в Овнах їх внутрішній вогонь, але піддаватися емоційному пориву палким натурам не рекомендується. Напружені аспекти на небі можуть поставити перед складним вибором, тому необдумані рішення можуть спровокувати негативну ситуацію. А ось обдуманість та ініціативність допоможуть здобути щастя.

У травні вогненному знаку зодіаку наболіле варто відпустити. Самотнім підопічним стихії настав час позбутися старих уподобань і відкрити своє серце новим почуттям. Тим, хто вже визначився з обранцем, згідно з гороскопом, слід переглянути модель поведінки з партнером, щоб позбавитися тих процесів, які заважають розвитку відносин.

Телець

Незважаючи на те, що травень — традиційний час Тельців, цього року місяць обіцяє бути напруженим. Представники земного знака зодіаку можуть самі нашкодити своїм перспективам у коханні, адже часто безпідставно зациклюються на поганому. Нав’язливі думки і туга щодо того, що вже не повернути, позбавить їхнього позитивного настрою.

Тілесні практики, зміна іміджу, листування на сайтах знайомств і дозвілля з приємною людиною допоможуть покращити душевний стан самотніх Тельців.

А ось тих підопічних стихії, хто зробив свій вибір, у цей час можуть чекати занепокоєння і з приводу приємних подій: запрошення на побачення, пропозиції руки та серця. Цей романтичний епізод кардинально змінить ставлення на краще.

Близнюки

Легкі на підйом Близнюки вступлять у травень з настроєм. Вони почнуть демонструвати свої найкращі сторони та сяяти. Сміливість та весняна палкість підштовхуватимуть до нових зустрічей та побачень. Не варто припиняти внутрішній порив. Тепла пора року підштовхне представників повітряної стихії, які вже знайшли другу половинку, до експериментів. Романтичні пригоди та спільні вилазки лише згуртують партнерів.

Сміливість, бешкетність і простота дозволять одиноким Близнюкам підкорити серце гідного кохання людини. Не варто відмовлятися від побачень наосліп і спонтанних зустрічей. Можливо, таким несподіваним чином доля подарує нагоду зустріти нареченого.

Рак

Друга половинка підставить своє плече у ті моменти, коли представникам водної стихії це буде потрібно. Поради та турбота обранця допоможуть упоратися з усіма випробуваннями долі.

Для одиноких Раків період стане перспективним часом для знайомств. Саме в цей час з’явиться шанс зустріти нареченого та побудувати довгий та міцний союз. Тому скромним і не завжди впевненим у власних силах Ракам варто нарешті показати себе у всій красі та перестати відмовляти від листування та особистих зустрічей. Живе спілкування зблизить із потрібною людиною.

Лев

Велика кількість енергії дестабілізуватиме стан і почуття Левів. Підопічні вогняної стихії можуть бути схильні до сварок, тому краще образи, що накопичилися, і претензії до другої половинки заздалегідь пропрацювати. Обговорення, пошук компромісів, а іноді й поступки зберігати гармонію у стосунках.

Тим, хто поки що не знайшов особистого щастя, варто шукати його у дорозі. Робоче відрядження, курси підвищення кваліфікації в іншому місті або відпустка біля моря обернеться чудовою нагодою для пошуку коханого.

Діва

У травні Діви можуть переглянути підхід до особистого життя. Представники земного знака зодіаку, які люблять конкретику і стабільність, нарешті зрозуміють, що хочуть, і принесуть нові фарби в цю сферу. Зміни підуть на користь та подарують сили для романтичних звершень.

Деяких народжених під цим сузір’ям не впізнати. У них з’явиться неймовірний потяг до експериментів. Можливість задовольнити свою цікавість також сприятливо вплине любовну сферу. Новий образ чи похід у незвичайний заклад обернеться для одиноких представників знаку зодіаку приємною та доленосною зустріччю.

Терези

У травні відносини вийдуть для Терезів на перший план. На тих представників знаку зодіаку, хто знайшов другу половинку, чекає незабутній час, наповнений коханням..

Самотнім представникам знаку зодіаку варто звернутись до своєї зовнішності. Косметологічні процедури та зміна образу наприкінці весни допоможуть стати магнітом для протилежної статі.

Скорпіон

У травні Скорпіони пожинатимуть плоди того, що посіяли раніше. Вдалі вкладення відносин нарешті дадуть врожай. А от якщо до цього моменту накопичилося безліч образ і прикростей на другу половинку, то потрібно все вирішувати через діалог. Лише дипломатичний підхід допоможе зберегти гармонію у парі.

При цьому особливих змін на особистому фронті самотні Скорпіони не планують. Однак для тих, хто не перебуває у відносинах, таки є шанс покращити цю сферу. Можливо, хтось із знайомих давно робив скромні кроки до підкорення серця водного знаку зодіаку, але ті не помічали, що потрапили до любовних сіток і життя не уявляють без цієї людини.

Стрілець

Наприкінці весни Стрільці зловлять повчальний порив і почнуть повчати оточуючих, зокрема й партнера. Цей натиск допоможе досягти інтелектуального єднання та взаєморозуміння. Гострі теми краще одразу обговорювати. Дипломатичність і винахідливість, як зазначено в гороскопі, будуть властиві в цей період, допоможуть залагодити будь-яку ситуацію.

Якщо поки що Стрільці не зустріли свого єдиного, то скрасити своє становище вони зможуть у суспільстві психологів, вчителів, коучів та наставників. Подібне дозвілля допоможе по-новому осмислити значення відносин і знайти пару.

Козеріг

Впертість і принциповість у травні можуть зіграти злий жарт із представниками земного знака зодіаку. Звичка нікого не слухати і робити все по-своєму здатна привести Козерогів до сварок із обранцем. Важливо враховувати інтереси та почуття другої половинки при прийнятті рішень, тоді мир та спокій у парі протримаються протягом місяця.

А от на тих, хто поки не знайшов кохання, чекає нервовий марафон пошуків. Однак зациклюватись на цій ідеї не варто, адже щастя часто приходить тоді, коли на нього не чекаєш.

Водолій

Нові почуття захоплять у травні Водоліїв. Окрилений стан повітряного знака зодіаку подарує шанс вивести відносини на новий рівень або нарешті зізнатися в почуттях давнього предмета зітхань.

В даний період, згідно з гороскопом, проявиться потяг до експериментів. Не варто придушувати бажання. Готовність впустити у своє життя щось нове урізноманітнить любовну сферу. Не варто переживати з приводу того, що життя перестане бути колишнім. Усі зміни у травні виявляться лише позитивними.

Риби

Риби у травні можуть зануритися у своїх ілюзіях щодо другої половинки. Представникам водяного знаку зодіаку властиво дивитися на світ через рожеві окуляри. Якщо у відносинах вже намітилася тріщина, то треба в найкоротші терміни вирішити проблему, зізнатися обранцеві в тому, що в поведінці не влаштовує, і вирішити проблему. Якщо стосунки зайшли в глухий кут, то, ймовірно, варто звернути за допомогою до професійного психолога.

Не слід будувати ілюзій і одиноким Рибам щодо потенційних обранців. Необхідно добре обмірковувати свої вчинки та приймати виважені рішення щодо нових відносин.

You cannot copy content of this page