Місяць великих змін: прогноз на березень 2024 року для всіх

Березень 2024 року згідно з картиною, написаною зірками, обіцяє стати місяцем змін: емоції та настрій змінюватимуться від практичності до бажання все зруйнувати, від прагнення побути наодинці із собою до внутрішнього невдоволення та потягу до конфліктів.

До 9 березня — сприятливий час для проведення різноманітних заходів та вирішення складних питань. Також у цей час рекомендується записувати нові ідеї, вони можуть стати в нагоді надалі для реалізації тих чи інших проектів. У березні важливо зайнятися особистими стосунками: трохи побути наодинці, розібратися у своїх почуттях, страхах та переживаннях, а пізніше обговорити їх із партнером.

Не рекомендується вступати в конфлікти, особливо з керівництвом і тими, хто посідає вищу позицію: це може призвести до непередбачуваних наслідків. Після 11 березня можуть бути складнощі з висловлюванням своїх думок і почуттів — вони можуть губитися в потоці. Тому перед важливими переговорами потрібно складати план, він допоможе вам досягти своєї мети.

У важливих справах після 24 березня варто враховувати вплив коридору затемнень, який може заплутати справжній стан речей. При цьому в березні не варто боятися нового і чинити опір йому: нове життя може виявитися набагато цікавішим за минуле.

Варто також приділити увагу своїй зовнішності відвідати салон краси, зробити необхідні процедури, оновити гардероб. У відносинах можливі сварки та конфлікти, може виявитися складно почути та зрозуміти один одного.

Але в другій половині березня зірки обіцяють більше терпіння та спокою до інших, тож буде шанс знайти компроміс. При цьому потяг до планування, досягнення цілей та нових звершень зміниться на бажання щось кинути чи змінити у своєму житті.

You cannot copy content of this page