Місяць Вогняного Дракона: китайський гороскоп на квітень 2023 року

Кому стане краще жити у квітні

Найвілчутніше приплив сил відчують люди Землі та Вогню – їм стане легше і простіше жити. Починаючи з квітня на кілька місяців ослабнуть енергії Води та Дерева, яких так багато було у лютому, а тепер і у березні.

Квітень також принесе і вирішення матеріальних питань. По-перше, місяць приховує ключ до енергетичної скрині зі скарбами для людей, що народилися в день Інь і Ян Води. Їм точно прийде прибуток, якщо в карті є знак Собаки. Інші зможуть у певні дати здійснювати вигідніші комерційні угоди.

Квітень гарний тим, що таких дат у ньому більше, ніж за інші місяці.

Кому від квітня чекати проблем

Негативні аспекти квітня пов’язані із агресивним характером Янських енергій місяця. Очікується посилення зовсім не миролюбних настроїв. Імовірна активізація застарілих конфліктів.

Вогонь надасть імпульсу і все-все скинеться зі звичного місця. Можливо, це завдасть комусь неприємних відчуттів. А комусь — навпаки, визволення та видих. Кожен з нас має свої енергії.

Ще один специфічний аспект цього квітня — це зустріч Дракона місяця та Кролика року, що сприймається як посилення ймовірності юридичних проблем аж до судових суперечок. Будьте обережні та уважні ті, для кого ця тема актуальна.

Найбільший вплив енергій квітня відчують люди з Ян Водою в карті — на них чекає сутичка з Ян Вогнем. Можуть  зашкалювати емоції.

Люди з Пацюком та Мавпою в карті отримають гігантське посилення стихії Води. Від користі чи шкідливості цієї стихії для вас особисто і залежатиме ваше самопочуття.

Люди з Собакою у карті у квітні будуть під прицілом. З одного боку, це трохи ускладнить життя. З іншого — дозволить заробити та зрушити з місця застиглі процеси, що, безперечно, дуже добре.

Найкращі та найгірші дні квітня

Дати зіткнень діятимуть не лише на прямих суперників, а й взагалі на всі знаки. Комусь прилетить трохи, комусь більше. Але звертати увагу на такі дні таки варто.

У квітні дні руйнування це: 8, 12, 23 та 26 числа. На ці дати краще не планувати важливу творчу діяльність.

Сприятливі та особливо сприятливі дати для багатьох важливих справ: 10, 15 і особливо 22 квітня.

Дні великих покупок та вигідних угод: 4, 13, 21 та 27 квітня.

А ось дні «без багатства» – 1 та 11 квітня. Не треба вам на ці дати планувати шопінг.

You cannot copy content of this page