Молодий Місяць 21 березня: що потрібно зробити, щоб залучити удачу, прогнати негаразди і знайти щастя

Молодий місяць 21 березня – особливий день, коли починається новий період життя, ознаменований весняним рівноденням.

Цього вівторка кожен зможе попрощатися зі страхами та проблемами, знайти шлях до щастя та залучити до життя процвітання завдяки простим обрядам.

День Молодика — час оновлення енергетики, а підкріплений весняним рівноденням, ця подія буквально відкриває простір і допомагає тим, хто щиро прагне змін.

Обряд на удачу 21 березня

Залучити удачу в день Молодика і весняного рівнодення не важко, якщо вирушити в будь-який парк і залишити підношення біля міцного дерева. Під нього кладуть свіжу випічку, примовляючи:

«Нове життя приходить, зима сувора йде. Природа прокидається, щастям і теплом насолоджується. Так і я у матері Землі удачі спитаю. Низько вклонюся, життю новому посміхнуся».

Дарунки залишають і йдуть додому, не обертаючись.

Обряд на прощання з бідами в день Молодика

Залишити печалі, негаразди та проблеми за спиною допоможе яскраве полум’я вогню. Для цього потрібно запалити велику воскову білу свічку в центрі будинку, написати список всього, що гнітить, а потім спалити над вогником свічки. Попіл збирають і розвіюють за вітром зі словами:

«Бруд іде. Щастя у життя приходить. Проблеми за спиною залишаються, негаразди близько підходити бояться».

Попіл можна змити і проточною водою, щоб не залишити сліду від негативу.

Обряд на щастя 21 березня

Привабити щастя і процвітання у своє життя в життя Молодика і весняного рівнодення вийде, якщо своїми руками спекти ласощі.

Це можуть бути здобні булочки або млинці з солодкою начинкою. Ними пригощають кожного гостя, всіх домочадців, а також по можливості роздають сусідам. Випікаючи частування, засуджують:

«Життя солодке і гладке. Як тісто м’яке, як начинка солодка. Кого пригощу, з тими й радість поділю. Ні від кого не зменшиться, а мені в життя щастя сторицею прибуде».

You cannot copy content of this page