Молодий Місяць Дракона: як правильно загадати бажання 10 лютого, щоб воно напевно здійснилося

Молодий місяць якраз перед Китайським Новим роком має особливу силу. Настає час, коли Всесвіт краще чує ваші прохання і готовий їх виконати.

Нічний світило переродиться у знак Водолія. Це досить емоційне сузір’я, тому в розмові акуратно підбирайте слова, щоб не образити близьку людину. 10 лютого та кілька днів після постарайтеся постійно бути у компанії. Необов’язково, щоб вас оточували лише друзі: проявіть себе на роботі та частіше спілкуйтеся з колегами. Якщо виявите чудеса дипломатії, то зможете обзавестися людьми, які будуть готові підтримати у скрутній ситуації.

А ось на самоті перебувати не можна. У цей період можуть активізуватися ваші найпотаємніші страхи, а через емоційну нестабільність ви не зможете правильно розцінювати ситуацію.

Нічне світило, що переродилося, не тільки дає початок року Дракона за східним календарем. Це по-справжньому «чарівний» час, коли не можна прогаяти ще один шанс переманити успіх на свій бік.

Бажано провести ніч із 9 на 10 лютого в компанії друзів, необов’язково влаштовувати галасливі вечірки, досить милої розмови до душі. Як своєрідну розвагу можете зробити «карту бажань». Саме такий спосіб допоможе швидше донести до вищих сил ваші мрії.

Ви можете оформлювати свою карту бажань по-різному. Незалежно від того, купили ви спеціальний набір, чи ви вирізатимете картинки з журналів або яскраво опишете мрію в тексті — Молодий місяць допоможе швидше зробити мрію реальністю.

Головне — загадувати лише для себе, бажання не повинні приносити страждання третім особам, а також не варто використовувати частинку «ні». Намагайтеся бути максимально точними у описі мрії, конкретизуйте.

Звичайно, ми не могли не виділити представників зодіакального кола, у яких мрії здійсняться в першу чергу, адже вони потрапили до щасливчиків, обраних нічним світилом.

Близнюки

Цей знак повітряної стихії зможе вирішити проблеми та роздати борги. Але й надалі Вищі сили продовжать підтримувати Близнюків, виконуючи їхні бажання в особистій сфері. Щодо матеріальних цінностей та кар’єрного зростання, тут доведеться почекати.

Скорпіон

Ще один представник зодіакального кола, яке перейшло на білу смугу удачі. Мрії цих людей стануть реальністю вже до липня 2024 року. Причому більше їм пощастить з корисними знайомствами, які буквально за руку приведуть до перемоги.

Водолій

Людям цього знака пощастить із матеріальними бажаннями, саме вони виконаються насамперед. А от у любовній сфері доведеться трохи зачекати.

You cannot copy content of this page