Поради
Молодик в липні 2022: що варто робити, щоб захистися від біди та “запросити” в дім удачу

Молодик в липні 2022: що варто робити, щоб захистися від біди та “запросити” в дім удачу

Що потрібно зробити в молодик, щоб забезпечити удачу на місяць вперед.

У середині літа місяць почне свій новий цикл 28 липня о 20:55 за київським часом. Молодик пройде в сузір’ї Лева.

Оновлення Місяця в сузір’ї Лева – це період коли з’являється можливість позитивних змін. І основу для майбутніх змін закладає саме початок місячного циклу. Місяць в сузір’ї Лева може посилити духовність і задуматися про життєве призначення. Ви зможете правильно розставити пріоритети і визначитися зі своїми істинними бажаннями. Молодик у Леві може принести натхнення, заряд сил і оптимізму.

У цей день жіноча і чоловіча енергії знаходяться в рівновазі, що дозволяє краще зрозуміти свою другу половинку і зміцнити зв’язок. Вільним представникам зодіакального кола можна вирушати на побачення і привносити в життя романтику і любов.

Молодик 28 липня 2022 – що можна робити

У день поновлення місячного циклу будь-які починання, пов’язані зі здоров’ям, підуть на користь. Сприятливий період для початку занять спортом або дієти. Позбавлення від шкідливих звичок і розвантажувальні дні допоможуть зміцнити захисні сили організму.

До початку нового місячного місяця сприятливо завершити всі справи і проекти. У день молодика варто зайнятися плануванням, виділяючи першочергові проекти і завдання. Можна і помріяти. Чим виразніше ви візуалізуєте свою мрію (аж до найдрібніших деталей), тим більше у неї шансів втілитися в реальність.

Сприятливий час для того, щоб помиритися з дорогими серцю людьми і налагодити відносини, забувши старі образи. Цей день добре провести з сім’єю, приділивши більше уваги дітям і своїй другій половинці.

Що не можна робити в молодик

У день початку нового циклу не варто вдаватися до зневіри. Негативні думки можуть притягнути у ваше життя неприємності. Ви можете “запрограмувати” весь наступний місяць на печаль і зневіру.

У день молодика можна планувати і складати цілі на місяць, однак не варто поспішати втілювати їх в перші пару днів місячного циклу.

Не варто вирушати за покупками, ризикуєте купити те, що не принесе вам радості і витратити на це “задоволення” багато грошей.

Остерігайтеся перевтоми, воно може підкосити здоров’я.

Утримайтеся від “дорослих напоїв”, паління і важкої їжі.

Фото спеціально для hot-news

You cannot copy content of this page