Молитва до Божої Матері, яку необхідно прочитати 7 квітня, на Благовіщення

О, Божа Мати, Мати Небесна, ми звертаємося до Тебе з глибокими проханнями та молитвами. Ти є Матір’ю всього людства, і ми знаємо, що Ти неодмінно чуєш наші молитви та прохання.

Матінко Божа, допоможи нам у наших потребах та турботах, які ми нині переживаємо. Допоможи нам зберегти віру та надію в нашому серці, навіть у найскладніші моменти життя.

Мати Небесна, ми просимо Тебе захистити нас від зла та біди, і допоможи нам пройти через усі випробування, з якими ми стикаємося в нашому житті.

О, Пречиста Діва Маріє, ми знаємо, що Ти є нашою заступницею перед Твоїм Сином Ісусом Христом. Просимо Тебе, вступайся за нас, щоб наші молитви та прохання були вислухані та отримали благословення від Бога.

Матінко Божа, допоможи нам пізнати та любити Твого Сина, Ісуса Христа, як Ти Його любила. Нехай наше життя завжди буде присвячене Йому та служінню Його Церкві.

Мати Божа, допоможи нам жити в мирі та злагоді з усіма нашими братами та сестрами у Христі. Нехай наша любов та милосердя буде такими ж, як Ти проявляєш до всіх своїх дітей.

Молимося до Тебе, о, Пречиста Діва Маріє, щоб Твоя благодать та заступництво нас супроводжувало завжди. Амінь.

You cannot copy content of this page