Моноліт Марса з Місяцем: одразу 3 знаки разом повстануть з попелу 2 червня 2024

Моноліт Марса з Місяцем: одразу 3 знаки разом повстануть з попелу 2 червня 2024

Астролог віщує кругообіг інтенсивних подій у цей час

З 2 червня 2024 року починається низка інтенсивних подій, які спричинять схід одразу трьох знаків зодіаку.

Згідно з аналізом астролога, ця дата стане часом значних змін для представників певних сузір’їв, які піднімаються з попелу як моноліт Марса з Місяцем.

Збіг сходження трьох знаків одночасно у цей день обіцяє бути знайомим із надзвичайною енергією та можливостями. Це час, коли кожен із цих знаків зможе відновити свою силу та прийняти виклики долі з впевненістю та оптимізмом, — наголосила астролог.

2 червня: Марс поруч із Місяцем

Час зближення: 22:04 GMT

Відстань у момент зближення: 2°10″

Час з’єднання: 23:37 GMT

Відстань у момент з’єднання: 2°24″

2 червня Місяць, освітлений на 24%, наблизиться до Марса. Обидва об’єкти будуть у сузір’ї Риб. Їх можна буде побачити неозброєним оком чи біноклем, — додала експерт.

Для Овнів ця дата обіцяє бути переломною, де вони зможуть відновити свою енергію та впевненість у собі.

Експерт радить Овнам використовувати цей період для початку нових починань та здійснення довгоочікуваних змін у житті.

Скорпіон: Представникам знаку Скорпіона 2 червня підготує повернення сил та внутрішнього осяяння. Цей час буде сприятливим для подолання труднощів та подолання особистих бар’єрів. Астролог рекомендує використовувати цей час для внутрішнього зростання та самопізнання.

Водолій: Для Водоліїв дата 2 червня стане моментом нового початку та можливості для реалізації своїх ідей та цілей. Експерт стверджує, що цей період принесе Водоліям яскраві та несподівані події, які допоможуть їм розкрити свій потенціал та досягти успіху.

2 червня 2024 стане ключовим моментом для Овна, Скорпіона і Водолія, коли вони зможуть скористатися хвилюючими можливостями і зробити новий крок до свого власного сходження.

You cannot copy content of this page