Море сліз: у жовтні на чотири знаки зодіаку чекає розлука з коханими

У жовтні на чотири знаки зодіаку чекає розлука з коханими

Жовтень з астрологічної точки зору — місяць змін та контрастів, у цей період представників деяких знаків зодіаку очікують на розчарування

Жовтень вважається в астрологів місяцем змін та контрастів.

У цей час на деяких представників знаків зодіаку можуть чекати невдачі аж до розставання з коханою людиною.

Так Скорпіонам загрожують сварки зі своїм партнером, що може призвести до кінця відносин. У жовтні кохана людина цього знаку зодіаку покаже себе не з найкращого боку. Скорпіона може відштовхнути.

Дівам не рекомендують сильно захоплюватися фліртом із протилежною статтю. Крім того, у жовтні у Дів спалахне почуття ревнощів.

Якщо представники цього знаку зодіаку перебувають у відносинах, тобто ризик “задушити” свого партнера надмірною ревнощами та контролем, що, зрештою, може призвести до розлучення.

Фахівці стверджують, що Козерогам не варто боятися змін в особистому житті і чіплятися за набридлі і втомлені. Знаку зодіаку радять вийти зі складних стосунків, щоби стати відкритими для нових здорових стосунків.

Сімейним представникам цього знаку зодіаку цього місяця варто бути м’якшим і стриманішим, особливо якщо справа доходить до конфлікту.

Астрологи радять Водоліям поки не поспішати з висновками та не скандалити — у разі великої сварки навряд чи вдасться швидко помиритись. Однак, жовтень відмінно підходить як для запланованих, так і спонтанних змін. Існує висока ймовірність того, що Водолії розлучаться зі своєю другою половинкою

You cannot copy content of this page