Життєві історії
Моєму синові 37 років, а його дружині 25. Вона молодша за нього і звикла до розкішного життя. Раніше вона зустрічалася з найбагатшими чоловіками нашого міста. Так мені повідомили «добрі» люди. Як мій син з нею познайомився, я поняття не маю. Але ще трохи життя в такому темпі і бачитиму сина лишень на фото, що на пам’ятничку. Він себе не шкодує геть і все заради неї

Моєму синові 37 років, а його дружині 25. Вона молодша за нього і звикла до розкішного життя. Раніше вона зустрічалася з найбагатшими чоловіками нашого міста. Так мені повідомили «добрі» люди. Як мій син з нею познайомився, я поняття не маю. А що найбільше мене турбує, що вона знайшла в ньому? Мій хлопчик працює простим програмістом, він не заробляє мільйонів. Чому вона з ним не зрозуміло.

Звикла жити на широку ногу вона отримує все, про що попросить свого чоловіка. Він тягнеться з останніх сил, щоб виконати всі її капризи. Готувати вона не любить, її високість воліють вечеряти в кафе. До слова, моя невістка, не працює. Де вона пропадає днями мені не відомо. Кухнею займаюся я, як пранням і прасуванням. Як каже дружина мого сина «вона створена для любові». І мій хлопчик обожнює її. Він по вуха закоханий і не помічає, що вона в’є з нього мотузки.

Варто їй щось захотіти і зазирнути йому в очі, обійняти і сказати який він у неї чудовий і вуаля! Вона отримує своє. А в минулому році вона заявила, що хоче собі особистий автомобіль. Вона втомилася просити чоловіка її відвести, тим більше він часто на роботі зайнятий. Щоб купити їй машину, мій син пішов паралельно працювати вночі в іншу комп’ютерну фірму. Він практично не спав ночами, всього 4 години не більше. Вдома бував рідко, зате моя невістка отримала те, що хотіла.

Тиждень тому мій хлопчик потрапив до стаціонару. Він досі знаходиться там. Його забрали з роботи: не витримав моторчик, а все як наслідок його постійного перевтоми. Відвідую його постійно, але він замість того щоб відпочивати і набиратися сил хоче уже бігти на роботу. Річ у тому, що вони з невісткою вирішили злітати у відпустку до Туреччини і йому потрібно заробляти на путівки, а не валятися в ліжку. Це було останньою краплею. Я висловила все цій дамочці. Не забула згадати, що вона так на той світ відправить свого чоловіка. І знаєте, що почула у відповідь?

— А він як думав мати молоду і красиву дружину? Я варта найкращого і він це знає.

Я і остовпіла. А вже наступного дня син вилаяв мене, чому, мовляв, я образила його дружину. Вона приходила і плакала, що я їй життя не даю без нього. Одним словом перекрутила, як сама хотіла. Щоб син не хвилювався, я сказала, що погарячкувала і більше не буду.

Ось як бути в такій ситуації? Очі відкрити йому не вийде, він просто сліпий до всього, що стосується його ненаглядної. Але якщо він так і буде продовжувати цілодобово працювати, то він і правда довго не протягне. А може вона цього і прагне? Підкажіть як себе поводити і де знайти сили, аби не відправити на той світ цю особу?

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page