Breaking News
Дядько не лише стильний, але й досвідчений. Перед тим як почати знайомитися, присилає офіціанта з пляшкою
Екстрасенс Таня любила працювати з клієнтками, що належали до суддівських та адвокатських родин. Особливо з тими, кого вона називала «вдовами правосуддя»
Немолода жінка сідає за столик. За маленький столик, на якому стояв комп’ютер її сина. Тепер на ньому стоїть вазон. Руки жінки нервово обсмикують зморшки на сукні. Ніхто такого не чекав, – каже вона. – Ніхто
Зараз в моєму житті настав період нерозуміння. Мене не розуміє мати, сестра і навіть дружина. Ніколи не думав, що збільшення заробітної плати так змінить моє життя
Я так і не зрозуміла, навіщо вона усе те мені розповідала. Що це – жалість, чи посилене почуття справедливості. Як би там не було, але зустріч з давньою подругою на ринку перевернула моє життя з ніг на голову і повернути усе, як було уже просто не можливо
Життєві історії
Мої батьки ніколи не ладнали, і навіть в дитинстві я розуміла, що вони не люблять один одного. І ось одного разу, коли мені було 10 років, моя мама зібрала свої речі і пішла, в той час як тато був на роботі. Вона забрала з собою все: меблі, одяг, посуд, техніку. Я залишилася одна в порожньому будинку. Я плакала, просила її не йти або хоча б взяти мене з собою

Мої батьки ніколи не ладнали, і навіть в дитинстві я розуміла, що вони не люблять один одного. І ось одного разу, коли мені було 10 років, моя мама зібрала свої речі і пішла, в той час як тато був на роботі. Вона забрала з собою все: меблі, одяг, посуд, техніку. Я залишилася одна в порожньому будинку. Я плакала, просила її не йти або хоча б взяти мене з собою.

Потім я подзвонила батькові і розповіла йому про те, що трапилося. Він не міг піти раніше з роботи, але пообіцяв, що намагатиметься прийти якомога швидше і попросив закрити всі вікна і двері.

Навіть не знаю чому, але я в той момент згадала смачні бутерброди, які тато завжди робив для мене, і вирішила приготувати один для нього. Я зробила бутерброд і поклала його на пластикову тарілку, яку знайшла в порожній кухні. А потім сіла на підлогу і почала чекати тата.

Я так просиділа близько 4 годин. Коли батько повернувся додому, він був вражений тим, яким порожнім був наш дім. Я в той момент простягнула тарілку і сказала:

— Я зробила його для тебе.

Тато взяв бутерброд, сів поруч зі мною, і ми разом його з’їли. Я бачила, що батько щосили намагався не заплакати у мене на очах, але в середині у нього вирували емоції.

Минуло 5 років. А тато досі згадує про той день. Він каже, що своїм маленьким жестом я тоді показала, що життя не скінчене. Він каже, що я врятувала йому життя, адже він не уявляв, як житиме без моєї мами в порожньому будинку з малою дитиною.

Автор невідомий.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

 

You cannot copy content of this page