Життєві історії
Можливо така ідилія тривала б роками, якби одного разу не зустріла Олена давню подругу. Ось вона і розповіла Оленці усю правду. Оскільки обманювати жінці сенсу не було Олена повірила, як результат – розлучення

Спочатку 25-річну Олену не бентежило, що вона виходить заміж за чоловіка зрілого, і що називається, «з приданим». Від першого шлюбу у нього був 9-річний школяр, який татусика просто обожнював. Колишня теж виявилася жінкою адекватною, не влаштовувала сцен, не заважала новому щастя і не перешкоджала вільному спілкуванню дитини з татом. Навіть аліменти не вимагала – все вирішували полюбовно. Тому коли чоловік оголосив, що неділі тепер буде присвячувати синові, Олена тільки зраділа.

Не те, щоб їй було все одно, де чоловік, але, по-перше, вона була жінкою самодостатньою. А по-друге, добре розуміла, що колишніх дітей не буває, і назавжди забувають про свою першу сім’ю тільки люди глибоко непорядні. Так що з двох зол, як їй здавалося, обрала менше. Спокійно відпускала чоловіка до сина, а сама використовувала цей час для процедур у найближчому салоні краси. І совість чиста, і зовнішність на висоті. Можливо, ця ідилія тривала б роками, якби не раптове відкриття.

Одного разу в салоні краси вона зустріла стару знайому, яка за сумісництвом була сусідкою колишньої дружини Олениного чоловіка. Розговорилися. Слово за слово, Олена розповіла про прекрасну традицію, яку вона організувала – кожен раз, коли чоловік відправляється пограти з сином, покращувати свою зовнішність. Хіба не чудово придумано?

– Чудово! – погодилася сусідка. І, соромлячись, додала ще дещо.

Виявляється, сам 9-річний син вже місяць як знаходиться на канікулах у бабусі десь за триста кілометрів від столиці. А Оленин чоловік все одно продовжує стабільно відвідувати колишню дружину щонеділі. Тільки тепер їм ніхто не заважає.

Увечері, звичайно, відбулася розмова між подружжям. І було розлучення. Оленчин чоловік і його колишня знову зійшлись через деякий час, і тепер абсолютно щасливі повною сім’єю. Олена, як жінка ефектна і молода, без уваги не залишилася, і незабаром знайшла нового залицяльника, вже без дітей і колишніх.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page