Без рубрики
Можуть дати своїм батькам дуже багато: про дітей, наpoджених 1, 10, 19 або 28-го числа будь-якого місяця

Такі діти можуть дати своїм батькам дуже багато.

Ці діти знаходяться під заступництвом Сонця. Вони міцні й активні, швидко все розуміють і засвоюють.

У них відмінний від інших дітей їхнього віку образ думок. Вони мають сильне бажання все спробувати і не бажають, щоб їх хтось стримував.

Наpoджені в цих числах більше переживають через сумніви в авторитеті батька чи вчителя, ніж через необхідність підкорятися правилам. Багато дорослих відчувають, що поставлені в скрутне становище розумними питаннями, які їм поставили діти, наpoджені 1, 10, 19 і 28-го числа будь-якого місяця.

Вони завжди знають про свою внутрішню силу і отримують задоволення від того, що виділяються з натовпу. Вони часто змушують оточуючих дивуватися і сміятися. Однак їх необхідно відучувати від відвертого егoїзму, особливо це стосується дітей, наpoджених 19-го і 28-го числа будь-якого місяця.

Таким дітям необхідно уважне і дбайливе поводження. Завдання батьків — допомогти їм розкрити їх почуття власної гідності. Дуже важливо, щоб батьки заохочували їх погляди на життя. Сила волі таких дітей — їх позитивна якість. Для них важливо, щоб дорослі і вчителі ставили перед ними нові складні завдання і давали їм можливості для дослідження.

Цим діткам потрібно, щоб їх вислухали. Для них важливо простір, щоб випробувати на ділі свої ідеї. При цьому їм потрібна публіка, яка готова сприйняти їх несподівані спостереження. Найбільша проблема для дітей, наpoджених 1, 10,19 і 28-го числа будь-якого місяця — це навчитися жити в суспільстві і зрозуміти, що вони не завжди мають рацію.

Щоб допомогти їм сформувати свою унікальну особистість і уникнути байдужості до інших, краще за все дозволити їм вести себе як дорослим. Ця довіра, за яку ці діти вам віддячать. Вони часом так сильно проявляють самовпевненість, що дорослі просто не звертають уваги на їх потребу в підтримці.

Читайте також: ДУЖЕ МУДРА ПРИТЧА ДЛЯ ВРАЗЛИВИХ ЛЮДЕЙ

Батькам потрібно бути уважними до таких дітей, ніжністю і терпінням долати їх спроби відгородитися і навіть замкнутися в собі. Ці діти часто дуже щасливі в хвилини самоти. Їм просто необхідно спілкуватися з людьми, що володіють інтуїцією.

Такі діти можуть дати своїм батькам дуже багато. Їм доведеться навчитися бути терплячими зі своїми батьками, а батькам таких дітей треба не боятися пропонувати своїм малюкам різні варіанти використання вільного часу. Якщо мати або батько такої дитини є сильними особистостями, то є шанс, що він буде поважати своїх батьків і сам піде їм назустріч. Всi від цього тільки виграють і будуть щасливі.

Джерело.

facebook