Життєві історії
Ми одружилися, коли моя теща перебувала на заробітках в іншій країні. Довгий час вона прожила в Італії і дивилася там за літніми людьми. Але коли уже не змогла, вона повернулася і, звичайно ж, в нашу квартиру, так як жити їй було ніде. Ось тоді-то і почався морок

З самого першого дня я вислуховував від тещі, що не підходжу її дочws. Що у мене маленька квартира, низька зарплата і нікудишня машина. Але все це було квіточками в порівнянні з тим, що було далі. Мама моєї дружини робить все, щоб розлучити нас. Вона вважає, що нашому синові потрібен інший батько, а його мамі – чоловік. І відчуваю я, що вона ні перед чим не зупиниться.

Ми одружилися, коли моя теща перебувала на заробітках в іншій країні. Довгий час вона прожила в Італії і дивилася там за літніми людьми. Але коли уже не змогла, вона повернулася і, звичайно ж, в нашу квартиру, так як жити їй було ніде. Ось тоді-то і почався морок. На той момент моя дружина вже була при надії. Ми чекали нашого первістка синочка.

Вечорами я чув розмову двох жінок. Теща весь час питала, як її дочка могла вийти заміж за такого як я? Адже я простий журналіст в місцевій газеті, а не олігарх як їй хотілося б. І заробляю я, на жаль, не мільйони. І, виявляється, від таких, як я точно не потрібно мати дітей. Я мовчав, скільки міг. Не хотів засмучувати дружину у її стані.

Моя дружина подарувала нам хлопчика в останній день літа. Ми були раді. Всі, крім тещі. Після виписки почалися постійні докори, що я мало приділяю синові уваги, що постійно на роботі. Одного разу я підслухав розмову цієї жінки з моєю дружиною, де та переконувала, що я їй зраджую. Вона так розписала, як бачила мене з привабливою блондинкою під ручку. Тільки де і коли, мені не зрозуміло, тому що у мене на роботі і блондинок навіть немає. Дружина трималася стійко, знаючи свою маму, вона просто відповіла, аби та не лізла в наше життя.

Але на цьому все не закінчилося. В один вихідний день моя дружина підійшла до мене з занепокоєнням в очах. Вона показала мою сорочку, на комірі якої були сліди червоної губної помади. Але це взагалі був цирк. Помада, така як у тещі. Найприкріше, що за мною гріха немає. Я готовий був на колінах стояти і переконувати кохану, що вона з’явилася тут не внаслідок моєї зради. Я поговорив з дружиною дуже серйозно. Я їй повідав, що її мама не перед чим не зупиниться, щоб розлучити нас. І вона не повинна цього допустити. Я люблю і вірний тільки їй. І це моя дружина повинна пам’ятати завжди!

Ми поговорили і все з’ясували. А ввечері за столом теща з посмішкою питала як у мене справи на роботі? І як часто я буду затримуватися на ній? Це при тому, що затримуюся я максимум на півгодини і то через затори.

А вчора я таки не втримався в рамках пристойності. Сам себе не впізнавав, але мало не зробив з тещі те, що робить наш песик з домашніми капцями. І що ви думаєте? Ця пані розвертається до моєї дружини і каже:

— О! Нарешті я бачу, що ти за чоловіка а не за слюньтяя заміж вийшла. Поважаю. Та не переживай ти так, я до сина все одно з’їду. Врешті то ж моя квартира. У вас я і не збиралась затримуватись. А ти зятьок не забувай хто в домі хазяїн і не дозволяй нікому тобою керувати.

Зібрала речі і поїхала в квартиру сина. От що це було? Або я не здоровий, або у цієї пані є певні негаразди з тарганами.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page