Життєві історії
На четвертому курсі я здавала сесію вже на восьмому місяці. З чоловіком ми розписалися, і він обіцяв, що я повернуся до навчання, а він буде допомагати мені в усьому (на той момент, він вже два роки як випустився з дипломом магістра). Але з появою дитини все виявилася не так просто

Життя склалося таким чином, що в мої студентські плани на майбутнє увірвалася любов і все перекрила на своєму шляху. В інститутській їдальні до мене підійшов білявий хлопець і запропонував пригостити чаєм. Ну, хто ж відмовиться від дармової їжі? Я не тільки прийняла частування, а й закохалася в ті сині очі без пам’яті. Так почалися наші відносини з моїм нинішнім чоловіком.

Наш роман був бурхливим і доросле життя внесло свої корективи в мої плани. Я була відмінницею і мені пророкували червоний диплом і прекрасну кар’єру до того моменту, поки тест не показав дві смужки. Як би мій розум не наполягав на тому, що мені потрібно продовжувати вчитися і будувати професійне життя, душа все-таки вибрала інше.

На четвертому курсі я здавала сесію вже на восьмому місяці. З чоловіком ми розписалися, і він обіцяв, що я повернуся до навчання, а він буде допомагати мені в усьому (на той момент, він вже два роки як випустився з дипломом магістра). Але з появою дитини все виявилася не так просто, і я не змогла повернутися в інститут, адже на це не вистачало не тільки часу, а й грошей.

Так пройшли мої роки декрету. Після такої великої паузи вже не було ні сил, ні бажання повертатися назад за підручники, і я пішла, працювати на одну з фірм офіс-менеджером. Звичайно, для економіста – це не найкращий варіант, але на перший час мене все влаштувало. Через рік, мене помітило керівництво і почало поволі просувати по кар’єрних сходах. Я перестала займатися закупівлями канцтоварів та стала відповідати за більш важливі справи. Мої старання не проходили дарма, і незабаром я стала старшим менеджером в своєму відділі. Своїми успіхами я раз у раз ділилася з чоловіком, але в його очах не було ні краплі підтримки в мою сторону.

Кожного разу я чула одне й те саме: я не зможу домогтися високої посади в силу своєї незакінченої освіти. Що я згаяла найкращі роки і ніколи не стрибну вище його голови. В кінці він додав, що рано чи пізно переді мною замкнуть двері, адже я не повноцінний працівник.

Я звичайно розумію, що в мантії я не випускалася, та й диплом у мене не червоний, а синій в результаті виявився, але я в себе вірю, на відміну від нього. Навіть без солідної обгортки можна домогтися багато чого, якщо голова працює в потрібному напрямку. Чоловік думає, що раз він в свій банк влаштувався завдяки своїй освіті без особливих зусиль відразу на керівну посаду, то всі так? Хіба своєю працею і умінням не можна домогтися того ж?

Я звичайно, на даному етапі і не мрію стати великим директором або президентом компанії, але на керівника відділу цілком підхожу. Мої старання – це набагато більше, ніж навчання в інституті. Тепер я вже просто зобов’язана довести чоловікові і собі, в першу чергу, що все зможу і досягну того, про що мріяла. Але так неприємно, коли кохана людина не вірить в тебе. Як довести йому, що він помиляється?

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page