На кого чекає дивна зустріч, а на кого – пригоди 29 вересня

На кого чекає дивна зустріч, а на кого – пригоди 29 вересня

Сьогодні емоції виходитимуть з-під контролю, тож із ними цього дня буде непросто. Намагайтеся стримувати себе. Мріяти можна, а ось витати у хмарах – шкідливо. Знайдіть золоту середину, подивившись на все тверезим поглядом.

Овен

Не переоцінюйте свої вміння та можливості. Велика ймовірність вчинення помилок, ухвалення неправильних рішень. Краще не поспішати, не ризикувати, відмовитись від експериментів. В особистому житті можуть відбутися якісь зміни, які змусять вас переживати. Вас можуть долати сумніви, які ви захочете швидше розвіяти.

Телець

На вас чекають проблеми, пов’язані з особистим життям. Імовірні якісь конфлікти. Вам буде складно розуміти оточуючих, вони можуть вас виводити із себе. Не давайте в цю дату жодних обіцянок, тому що вам буде складно їх виконати або вони ляжуть на вас важким тягарем. Дивна зустріч може перерости у дружні чи навіть любовні стосунки.

Близнюки

Цього дня є ймовірність розбіжностей із партнером чи близькими родичами. Найголовніше – зберегти спокій, не з’ясовувати стосунків, не витрачати сили на довгі розгляди, хто правий і хто винен. Дотримуйтесь емоцій, конфлікт себе вичерпає і ваші стосунки стануть колишніми.

Рак

На вас чекають пригоди. Прийде долати перешкоди, вирішувати складні завдання, експериментувати.

Успішність багато в чому забезпечить ваше налаштування. Якщо ви до викликів дня поставитеся без напруги, як до гри, то все піде як по маслу, а ось ваші сумніви та емоційність можуть стати причиною підвищення рівня складності.

Лев

Чудовий день, але не для дій, а для побудови планів. Думайте, розмірковуйте, оцінюйте і вирішуйте, що вам слід зробити, щоб швидше досягти мети. Детальний план дій дозволить вам досягти бажаного. Ваші спроби зачарувати якусь людину можуть закінчитися невдачею. Краще перенесіть побачення на другий день.

Діва

Творча активність буде дуже високому рівні. Ви можете відвідати геніальні ідеї. Не поспішайте відмовлятися від сміливих задумів, навіть якщо вам здасться, що вони неможливі. Хтось із вашого оточення може допомогти вам досягти бажаного або дати діючу пораду. У фінансових справах на вас чекає успіх.

Терези

Зважуйте кожен свій крок. У цей день важливо дотриматися балансу між своїми “хотілками” та можливостями. Сьогодні вони можуть не відповідати один одному. Зірки рекомендують вам стримати свої апетити і бути скромнішими, щоб потім не шкодувати про зроблене. У відносинах з коханою людиною може виникнути напруга, розвіяти яку у ваших силах.

Скорпіон

День для вирішення проблем із грошима. Важливо зробити якісь дії, які дозволять вам підняти рівень доходів. У майбутньому ваші зусилля дадуть свої плоди. Ви можете захотіти кардинальних змін у житті, тільки не треба діяти тут і зараз. Тут краще сім разів виміряти і потім відрізати.

Стрілець

Сьогодні вам доведеться розбиратися в головоломці чужих стосунків. Можливо, вас покличуть стати суддею або запросять на роль жилетки, в яку захочуть поплакатися. Намагайтеся не вступати у чужі конфлікти, щоб стати їх безпосереднім учасником. Найкраще намагайтеся заробити грошей. Вони будуть пливти до вас у руки.

Козеріг

Вам доведеться цього дня жертвувати своїм часом, енергією, щоб допомогти іншим людям. Залишитися осторонь ви не зможете. Однак підтримка оточуючих обернеться для вас якимись втратами. Головне – не переживайте з цього приводу. Незабаром усі ваші зусилля окупляться у потрійному розмірі. У любовних відносинах буде помітний поступ на краще.

Водолій

Якщо у цей день до вас надійдуть гроші, вважайте це гарною прикметою, яка відкриє дорогу до вашого гаманця фінансовим потокам. Витрачати багато в цей день не варто, щоб купюри не почали спливати у вас крізь пальці. Може виникнути сварка з кимось із тих, кого ви вважаєте важливою для себе людиною. Варто досягти з ним компромісу, щоби не допустити поглиблення конфлікту.

Риби

Ви мріяли, щоб ваші бажання виконувалися. Цього дня таке з вами може статися. Якась ваша мрія може справді реалізуватися. Щоправда, не факт, що для вас вона продовжує бути актуальною. Краще відмовитись від відвідування дружніх зборів. Надвечір ви будете трохи напружені і можете зіпсувати всім настрій.

You cannot copy content of this page