На кого чекає радісна новина, а на кого – успіх 28 березня

На кого чекає радісна новина, а на кого – успіх 28 березня

Овен

У Овнів можливі конфлікти на ґрунті нових ідей, які здадуться дуже спірними вашому оточенню. Навколо вас кипітимуть пристрасті, проте ви опинитеся в основному в ролі спостерігача.

Телець

Заняття творчістю або улюблене захоплення можуть призвести до внутрішніх відкриття або вказати на додаткове джерело заробітку.

Близнюки

Увечері можлива неприємна звістка. Імовірні сварки або домашні клопоти, які слід сприймати спокійно, без зайвих емоцій: скоро все стане на свої місця.

Рак

Засмучуватися не слід, якщо у вас є накопичені кошти. Головне – не витрачайте гроші на дрібниці, а збережіть для більших покупок.

Лев

Емоційний стан стабільний, але подбати про себе все-таки треба. Проведіть оздоровчі процедури. Масаж, маски, аромотерапія – сьогодні все піде на користь.

Діва

Ви не тільки самі чудово справляєтеся з вирішенням різноманітних завдань, навіть найскладніших, а й грамотно керуєте іншими, об’єднуєте однодумців та допомагаєте їм досягти важливих цілей.

Терези

Сьогодні ви відчуєте, що не завжди можете розраховувати на близьких. З одного боку, це засмучує, з іншого – дозволяє проявити самостійність.

Скорпіон

Цього дня жінки зможуть максимально проявити свої інтелектуальні та духовні здібності, тільки не варто братися за те, що вимагатиме великої фізичної напруги.

Стрілець

В особистому житті все складатиметься краще, ніж ви очікували. Головне, що ви кохані, а все інше додасться. Вечір Стрільцям бажано провести у родинному колі, спілкуючись із найближчими.

Козеріг

День для радості, любові та гармонії у стосунках. Сьогодні можна ні про що не турбуватися. Ви надовго запам’ятаєте тихий вечір у домашній обстановці, проведений у суспільстві близької вам людини.

Водолій

Не дивуйтесь несподіваним пропозиціям, будьте готові до імпровізації. День чудово підходить для того, щоб позбавитися всього, що вам давно набридло і втратило цінність.

Риби

Зіпсувати день може лише ваша занижена самооцінка. Будьте впевненішими в собі, тоді вам вдасться вирішити багато проблем. Дехто сьогодні чекає від вас благородного жесту.

You cannot copy content of this page