На кого чекають нові знайомства, а на кого – неприємності 18 листопада

На кого чекають нові знайомства, а на кого – неприємності  18 листопада

Сьогодні насичений з погляду астрології день, тому слід проявляти активність. У першій половині дня попрацюйте, у другій займіться домашніми справами, а ввечері сходіть на побачення. Цими вихідними порушуються актуальні питання у партнерстві. Час для спільної діяльності, відпочинку, подорожей до гарних місць. Постарайтеся оточити себе та партнера приємною атмосферою, що культивує почуття гармонії та єдності.

Овен

Відмінним рішенням цього дня буде поїздка за місто, відпочинок на природі, перегляд серіалів та денний сон. Нічого серйозного в цей день не думайте. Лазня, сауна та спа-процедури допоможуть розслабити ваші тіло та душу цієї суботи.

Телець

Телець сьогодні може встати не з тієї ноги, і його настрій буде на нулі. Спілкуйтеся з людьми та підбадьорюйте себе всіма можливими способами, щоб дотягнутися до вечора. Саме тоді у вас відкриється друге дихання і стане простіше відпочивати та вести бесіди з домочадцями.

Близнюки

Все найважливіше може відбуватися за спиною у Близнюків. Не виключено, що хтось плете інтриги та грає проти вас. Але вирахувати негідника буде досить важко, хоча в майбутньому ви зрозумієте, хто з вами, а хто проти вас.

Рак

Раку цього вихідного хтось навмисно псуватиме настрій. Не варто піддаватися на провокації, уникайте негативних людей. Жарти та самоіронія допоможуть вам протриматися до кінця цього суботнього дня. Займайтеся легкими справами цього дня.

Лев

Леву цього дня доведеться підлаштовуватись не лише під обставини, а й під близьких людей. Так ви зміцните стосунки і, можливо, уникнете деяких непорозумінь. Якщо ви налаштовані працювати у вихідний день, то варто бути невимогливішим до себе, інакше ваш план розпадеться на дрібні частини і зібрати його знову воєдино можливості не буде.

Діва

Діві доведеться сьогодні перебувати в рамках і дотримуватися всіх правил гри. Тільки в такий спосіб можна провести цей день без проблем та неприємностей. Але з іншого боку, це може бути чудовим шансом спланувати майбутнє до найдрібніших подробиць.

Терези

У Терезів найкращим часом для переговорів є ранок. Ваш мозок видаватиме правильні думки та ідеї, а співрозмовник їх усе оцінить. Якщо хочеться когось переманити на свій бік, то заводьте розмови у першій половині дня. Після обіду краще проводити час на дивані за читанням книги або переглядом цікавого фільму.

Скорпіон

Скорпіон нарешті зможе схопити успіх за хвіст і досягти того, про що давно мріяв. Звичайно, не варто багато на що розраховувати, але цей день обов’язково вас порадує. Внутрішній голос сьогодні буде вашим навігатором – слухайте його і коріться, так ви пройдете крізь будь-який глухий кут. Можливе доленосне знайомство, яке в майбутньому обернеться новою роботою, коханням чи дружбою.

Стрілець

Стрільцю зараз доведеться активно думати про свої плани та ідеї. Ймовірно, якісь непрості ситуації обов’язково підштовхнуть вас до цього. Подібні речі допоможуть знайти слабкі місця та підкоригувати свої сценарії. Але не треба цьому приділяти весь день: друга половина суботи має бути присвячена лише вам.

Просто розслабтеся за переглядом приємного кіно чи чимось смачним.

Козеріг

Рамки зараз мають допомогти Козерогу не звернути з наміченого шляху. Намагайтеся дотримуватися правил, не потрібно керуватися емоціями. Навіть у найважчій ситуації не піддавайтеся паніці, і ви подолаєте все, тільки дотримуйтесь свого плану та готуйтеся до наступного тижня.

Водолій

Водолію варто придивлятися до дрібниць: зараз вони відіграють дуже важливу роль. Кожне слово і рух може видати вас та співрозмовників, тому слідкуйте за собою та іншими людьми. Не реагуйте гостро на жарти.

Риби

Риби здатні сьогодні рясніти жартами та цікавими фактами, що привабить багато цікавих людей. Потрібно обчислити найкорисніших із них. І завести із нею знайомства. Але вже надвечір ви можете втомитися, а ваш запал загасне, проте на настрої це не позначиться.

You cannot copy content of this page