На кого зваляться проблеми, а на кого – гроші 23 жовтня

На кого зваляться проблеми, а на кого – гроші 23 жовтня

23 жовтня – день із затишною атмосферою, який дозволить сповільнитись, озирнутися навколо та насолодитися останніми теплими днями перед морозами. Саме час зайнятися розхламленням та почати планувати зимові канікули. Сновидіння справдяться для представників знаків Води.

Овен

Сьогодні ви зрозумієте, чи правильним шляхом йдете по життю чи ні, і зможете підкоригувати маршрут. Не виключені зміни як у професійному, так і особистому житті, які ініціюєте не ви. Однак ви вибиратимете, як на них реагувати і як чинити надалі. Фінансова ситуація покращиться.

Телець

Ви можете охолонути по відношенню до справи життя або навіть до коханої людини, з якою планували йти пліч-о-пліч. Тельки не треба одразу рвати з проектом чи стосунками. Просто візьміть паузу. Є можливість, що почуття спалахнуть знову. Фінансові проблеми будуть вирішуватися за дві секунди, так що користуйтеся моментом.

Близнюки

Сьогодні буквально все валитиметься з рук, і роздратування зростатиме. Намагайтеся не розклеюватися і не відмовляйтеся від заздалегідь затвердженого плану. Зберіться та робіть те, що задумали. Можливо, якась подія чи зустріч, які відкриють перед вами нові перспективи. У справах любовних краще не виявляти ініціативи, надайте це вашому партнеру.

Рак

Дійте. Не потрібно чекати на знак або покрокового керівництва. У цю дату зірки віщують вам успіх по всіх напрямках. У ваших силах закласти основу майбутніх перемог чи позитивних змін. Якщо відчуєте, що у ваше життя вторгаються зміни, не чиніть опір. Краще спробуйте під них підлаштуватися.

Лев

Сьогодні важливо не брати, а віддавати. Допомагайте оточуючим – ви можете надати матеріальну підтримку, дати дієву пораду та підбадьорити добрим словом. Це ніяк не просуне вас до мети в сьогоденні, але в майбутньому ви знайдете надійних союзників. Ймовірно, пробудження творчої енергії, так що творіть або хоча б записуйте ідеї для реалізації згодом.

Діва

Успішний день, основою якого стане ваша впевненість у собі. Не дозволяйте вашому “синдрому самозванця”, внутрішнім сумнівам або зауваженням інших збивати вас з пантелику. У цю дату ви вирішуєте як і що робити. Імовірні перемоги на романтичному фронті – ви зможете зачарувати будь-кого!

Терези

Саме час подивитися на себе збоку: тверезо оцінити своє становище, свої дії та провести роботу над помилками. Сьогодні ви матимете шанс внести коригування у свої рішення та відіграти назад наслідки своїх провалів. Можлива якась серйозна розмова, яка може викликати у вас почуття тривоги.

Скорпіон

День очікується спокійний і розмірений, що дозволить вам зайнятися вирішенням завдань і проблем, що давно застоялися. Імовірні якісь конфлікти з коханою людиною. Намагайтеся подивитися на претензії партнера його очима. Можливо, ви зрозумієте, що самі провокуєте розбіжності з коханою людиною.

Стрілець

День випробовуватиме вас на міцність. Вам знадобляться дисципліна та витримка. Не поспішайте сьогодні приймати рішення та не йдіть на поводу у емоцій. Краще відійдіть убік і будьте певні, що незабаром усе налагодиться. Ваші праці із залучення фінансів не пройдуть даремно. Через деякий час ви зберете урожай своїх минулих старань.

Козеріг

Ви буквально відчуєте, що ситуація навколо вас налагоджується. Життя надасть вам всі можливості для вирішення складних для вас завдань. Внутрішня опора набуде надміцності, а з таким настроєм ви зможете гори згорнути. Прогрес намітиться і у фінансових питаннях, якщо намагатиметеся, то гроші почнуть прибувати.

Водолій

Ви маєте складний день, коли проблеми будуть сипатися на вас з усіх боків. Але не поспішайте засмучуватися. Зірки стверджують, що ви впораєтеся з усіма негараздами, якщо не будете метушитися, а підійдете до вирішення завдань з холоднокровністю. У відносинах з партнером, навпаки, на вас чекатиме повне порозуміння та підтримка.

Риби

Відмінний день для того, щоб попрацювати над зміцненням сімейних чи любовних стосунків. Зустрічайтеся з тими, хто вам важливий. Самотні представники знака можуть відчути підвищену увагу з боку протилежної статі. У фінансових справах покладайтеся лише на себе і не прислухайтеся до чужих порад.

You cannot copy content of this page