Життєві історії
На мої вісімнадцять років батьки подарували мені власний будинок, побудований на сусідній ділянці, тому жити нам з чоловіком було де. Так, він не був з багатої сім’ї, та й заробляв поганенько, але я бачила в ньому перспективи на майбутнє, тому і довірилася. а він часу не гаяв і одразу ж позичив у мого батька досить велику суму на розвиток власного бізнесу і не віддає

Коли я вийшла заміж за свого нинішнього чоловіка, то не всі в родині цьому зраділи. Мій батько був спочатку проти мого обранця і всіляко намагався мене відговорити від такого доленосного рішення. Але коханню не накажеш, і я, як дитина, яка б не знала відмови, наполягла на своєму. Звичайно, не все так ідеально склалося, як я собі, надівши рожеві окуляри, уявляла, але все ж …

Мій тато успішний бізнесмен. Він володіє мережею магазинів, і я ні в чому не потребувала протягом свого життя. На мої вісімнадцять років батьки подарували мені власний будинок, побудований на сусідній ділянці, тому жити нам з чоловіком було де. Так, він не був з багатої сім’ї, та й заробляв поганенько, але я бачила в ньому перспективи на майбутнє, тому і довірилася такому чоловікові.

Наслухавшись історій батька про те, як він самостійно розбагатів, починаючи з торгового намету на ринку, мій чоловік вирішив повторити успіх свого тестя. Спочатку я намагалася відрадити його від такої ідеї. Зараз багато інших, більш солідних способів заробити гроші, адже не всім же дана комерційна жилка, та й часи зовсім інші, але чоловік вже склав для себе план дій. Природно, для його втілення знадобився стартовий капітал, та чималий. Чоловік вирішив попросити в борг у мого батька. Я знала, що тато не розкидається грошима направо і наліво, тому сподівалася, що він відмовить без ретельної перевірки цього так званого бізнес-плану, але він пішов на поступки і позичив дуже велику суму грошей моєму чоловікові. На яких умовах я не уточнювала, але сподівалася, що хоч без відсотків.

Не буду даватися в подробиці, чому бізнес чоловіка прогорів ще на початковому етапі, але факт залишається фактом. Тепер замість безтурботного життя, мені доводиться вислуховувати щодня про те, якого я не хорошого собі чоловіка вибрала і про те, що борг пора вже віддавати. Перше, чим мене тепер зустрічають батьки – це питанням: «Коли будуть гроші?»

Звичайно, я розумію, що терміни, на які обговорювалися боргові зобов’язання вже давно пройшли, але я до цього не маю відношення, по суті. По-перше, я була впевнена, що з цього бізнесу нічого доброго не вийде спочатку і всіляко намагалася відрадити одного не займатися цим, а іншого – не вкладати гроші в ризиковану справу. По-друге, ну при чому ж до цього боргу я? Чоловіки самі все вирішили тоді, так нехай і самі розбираються зараз! Можуть же вони вирішувати свої чоловічі справи без втягування мене в цю справу. Я не хочу псувати свої відносини з такого приводу ні з чоловіком, ні з батьками вже точно. І виходить, що я немов між двох вогнів. Як самоусунутись не уявляю?

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page