На них полине потік удачі: кому Драконіди 10 жовтня принесуть нереальне щастя

Метеорний потік відкриває портал можливостей. Але не всім.

Метеорний потік Драконіди, який щорічно діє на початку жовтня, і цьогоріч спостерігатиметься з 6-10 жовтня. Пік активності зорепаду припав в ніч на 9. Це завжди чудова нагода вибратися на природу, захоплюватися красою падаючих метеорів і, звичайно ж, загадувати бажання.

Астрологи запевняють, що цей період буде благополучним для всіх знаків зодіаку, тому що бачити падаючу зірку завжди символізує успіх, щастя та гармонію. Проте одному знаку із зодіакального кола пощастить набагато більше під час Драконіди.

Астрологи розповідають , що цього року метеорний потік буде у сузір’ї Водолія , тому саме цьому знаку зодіаку посміхнеться фортуна.

Зорепад наділить Водолія неймовірною космічною силою та енергією, що дозволить виконати всі його бажання, а також втілити свої мрії у реальність. Це ідеальний час, щоб планувати своє майбутнє, тому не бійтеся говорити про свої цілі, надії та прагнення та робити кроки для досягнення успіхів.

Крім цього, в міфології дракон завжди символізує захисника, який охороняє і береже коштовний скарб. Астролог запевняє, що Драконіди допоможуть Водоліям знайти прихований скарб, про який вони мріяли вже давно.

Це не означає, що ви буквально знайдете таємний скарб із золотом або діамантами. Скарб символізує або фігуральне багатство, тобто мудрість, щастя чи удачу, або просто фінансове благополуччя. Тому будьте готові до підвищення зарплати, приємних бонусів або великого виграшу.

You cannot copy content of this page