На Овнів і Левів очікують емоційні гойдалки, Близнюків – тенета, а Риби мають побороти скромність: що чекає на знаки Зодіаку на вихідних

Як правильно провести ці червневі вихідні кожному представнику гороскопу.

Водним знакам Зодіаку треба зменшити самоконтроль. Інакше можна пропустити щось дуже цікаве!

Так, на Риб чекає перспективне особисте знайомство, якщо, звичайно, вони не відштовхуватимуть зайвою скромністю. Зірки рекомендують Рибам не соромитися зайвий раз, а розважитися, головне — щоб заняття приносили позитивні емоції.

У Раків ці вихідні пройдуть позитивно, якщо провести їх у зручній обстановці і краще без галасливої юрби.

У Скорпіонів ці вихідні — ідеальний час для посиденьок із близькими людьми та романтичних зустрічей. Провідайте рідних, зустріньтеся з друзями та подругами або запросіть когось на побачення.

Повітряним знакам Зодіаку краще уникати авантюр та з’ясування стосунків

У Водоліїв все просто – настав ідеальний час для того, щоб покращити свою фізичну форму. Найкращий варіант – піти в басейн чи на фітнес.

Терезам важливо пам’ятати, що зараз вони вразливі для енергетичних вампірів і будь-яке неприємне спілкування необхідно припиняти одразу. Щоб вихідні пройшли без ексцесів та потрясінь, треба уникати авантюр, з’ясування стосунків та ризикованих дій.

Близнюкам у ці дні зірки рекомендують не ідеалізувати оточуючих, інакше є ризик потрапити в чиїсь спритні тенета. Буде не зайвим пожити в режимі економії і не купуватись на підозріло низькі ціни та привабливі пропозиції. Розчарування буде неминучим.

Знаки вогню – не дозволяйте собі емоційні гойдалки.

Левам та Овнам астрологи радять стримувати запал, не виключено, що навіть у найбезневинніших ситуаціях вони будуть здатні і на скандал, і на неприкриту злість. Після важкого робочого тижня знакам Вогню краще провести якнайбільше часу на природі.

У Стрільців вулкани, швидше за все, вируватимуть усередині. Щоб не зіпсувати настрій Стрільцям потрібно на всі вихідні вимкнути інтернет та поставити в месенджерах статус «абонент поза зоною доступу на два дні».

Знаки Землі – не відмовляйте собі у маленьких радощах.

Земним знаком Зодіаку, щоб гарненько відволіктися на вихідних від роботи та домашніх турбот, треба рідше бувати вдома.

Для Дів найкращий варіант – це триденна поїздка на дачу, в дім відпочинку або в невелику подорож автомобілем. А Тельцям, щоб вихідні не минули нудно та одноманітно, треба провести їх бурхливо та активно. Краще вибрати подорож на дачу, прогулянки, шопінг і т.д.

До речі, Козерогам також непогано було б зайнятися шопінгом. Але з невеликим уточненням – настав час придбати комусь подарунок, і він має бути не з дешевих. Козерогів у ці вихідні наповнить потужний енергетичний заряд і краще направити цю енергію у правильне русло.

Фото Олександри К.

You cannot copy content of this page