На порозі нової реальності: як зміниться життя кожного з 2024 року з настанням Ери Водолія

Нова епоха завжди приносить із собою кардинальні зміни для людей. Наступна Ера піднесе відчутне перетворення багатьох життєвих аспектів та цінностей.

На зміну Ері Риб, що панує два попередні тисячоліття, настає Ера Водолія. За розрахунками астрологів, 2024 року людство нарешті входить у нову епоху розвитку.

Дізнатися конкретну дату, коли та остаточно огорне Землю, неможливо. Езотерики дотримуються різних теорій, деякі з яких навіть припускають, що перехід в епоху Водолія вже завершився. Але незалежно від точного початку нової Ери, відчути її енергію, що наростає, можна вже зараз.

Кожна нова епоха дає людям надію на те, що багато сфер у їхньому житті перетворяться на краще, і майбутнє буде по-справжньому світлим. Однак не завжди очікування виправдовуються. Якою ж буде Ера Водолія і що вона піднесе мешканцям Землі?

Що таке Ера Водолія?

Епоха Водолія — астрологічна концепція, яка визначає характеристику земного життя на найближчі дві тисячі років. Астрологи прогозують, що цей часовий відрізок буде наповнений позитивною енергією.

Епоха Водолія, як і інші Ери, стане унікальною у всіх проявах. В новий час реальність та її сприйняття зміняться, і в людства сформується інша система цінностей, що кардинально відрізняється від усталеної. У світі почне царювати гармонія, а люди відчують єдність, яка сприятиме спільній роботі для загального блага.

Проте зміни, які приходять із кожною епохою, відчуваються не відразу. Щоб відчути підготовлені Всесвіту зміни в Еру Водолія, кожній людині необхідно провести внутрішню роботу над собою.

Як часто змінюються Ери

Астрологи стверджують, що Ери, які іноді називають епохами, змінюються кожні 2160 років. Проте точні межі періоду позначити складно.

Перехід з однієї астрологічної Ери до іншої залежить від положення точки весняного рівнодення щодо зодіакальних сузір’їв. Внаслідок того, як вісь Землі змінює кут нахилу, ця точка зсувається проти ходу кола знаків зодіаку. І коли вона опиниться у Водолії, на Землі настане однойменна Ера.

Зміна Ери Риб на Еру Водолія почалася 1991 року. Перехід тривав 32 роки. І вже у грудні 2023 року він завершиться.

Зміна епох означає, що на планеті, окрім людських життів, зміниться абсолютно все. Зміниться клімат, відкриються нові погляди на життя, інформаційний та технологічний прогрес зроблять крок уперед – можливі будь-які трансформації.

У чому відмінність Ери Водолія від Ери Риб?

Кожен новий період відрізняється своїми характеристиками та особливостями від попередніх. Епоха Риб запам’яталася в людській історії як філософський та релігійний час.

Покровителем Ери Риб була планета Нептун. Цей період, що тривав понад дві тисячі років, проходив під гаслом: «Я вірю в те, що мені вигідно, і маніпулюю тими, хто мені потрібний».

Епоха Водолія, яка пройде під заступництвом Урана, дуже відрізняється від своєї попередниці. Астрологи виділяють такі основні характеристики:

Кохання та гармонія. Головною ідеєю Ери Водолія стане набуття гармонії та особистого щастя. У той час як базовою концепцією часу, що минає, було очищення через страждання і співчуття.

Простіше кажучи, біль, зради, виживання були засадами старого періоду. А в новому основу складуть кохання, мир, багатство та унікальна реалізація без конкуренції.

Мир та процвітання. Ера, що завершилася, була часом різних роз’єднань: політичних, національних, расових і релігійних. З настанням епохи Водолія труднощі відступлять. Відбудеться глобалізація, єднання людства і настане довгоочікувана свобода від багатьох усталених догм.

Відповідальність та розвиток. Епоха Риб допускала, що людина може перекласти відповідальність за власне життя та долю на інших людей або на вищі сили: на Бога, державу, а найчастіше на батьків. Нова епоха вплине і це. Настане час, коли всім доведеться нести відповідальність за слова, вчинки та навіть думки. Кожна людина прагнутиме набути повної гармонії з собою, оточуючими та з усім світом.

Прийняття та свобода. Сучасна епоха стала періодом обмежень, нав’язування жорстких правил поведінки та стереотипів. У новому часі цьому не буде місця. Епоха Водолія поставить у пріоритет свободу та незалежність. Відкриється безліч можливостей для прямування власним шляхом.

Як зміниться мислення в Еру Водолія

У новій епосі настане баланс між логічним та інтуїтивним мисленням. Після цього внутрішні відчуття почнуть поступово перевершувати над раціональністю.

Інтуїція буде первинною. Вона відбудеться через активізацію епіфіза. Саме його називають третім оком.

Створення єдиного наукового простору ідей для вчених дозволить людству зробити різкий стрибок у розвитку. Також процвітатиме штучний інтелект.

Матеріальні інтереси згаснуть на тлі прагнення розвиватися і зростати духовно. Це бажання стане головною метою людей. Не варто переживати і боятися слідувати йому, адже фінансове благополуччя буде, незважаючи на зміщений фокус уваги.

Гроші обов’язково будуть, якщо знайти свою унікальність. Той найексклюзивніший ваш талант, і його має кожен.

Епоха Водолія стане часом істини, честі та гідності. Ця особливість зменшить будь-які зловживання. Кожна людина буде потрібна і важлива для суспільства. А бажання працювати заради загального блага почне збільшуватися.

Що потрібно знати для переходу до нової Ери

Перехід з однієї Ери до іншої завжди супроводжується руйнуванням звичок та засад минулого. Це необхідно для того, щоб розвантажити життя та почати будувати щось нове. Отже, починаючи з 2024 року світ розділиться на людей старого і нового часу.

Епоха Водолія покаже, що раніше наявність почуттів недооцінювалася. У період старої епохи люди воліли жити, переважно замислюючись про матеріальні блага. Емоції та почуття ігнорувалися, коли були незручними. Також багато хто заморожував внутрішні відчуття, що завдають морального дискомфорту. Згодом це входило у звичку, і людина могла продовжувати займатися необхідними справами, не відчуваючи внутрішню гіркоту.

Тепер відчуття стають найважливішим аспектом життя. Це відчуватиметься завжди. Людина не зможе зробити правильний вибір, якщо не буде поєднання з почуттями та розумінням того, що діється в душі.

Нова епоха також покаже, наскільки важливо зрозуміти власне призначення в житті. Саме воно буде здатне спрямувати людину на правильний шлях, який згодом розкриє та реалізує її унікальний талант.

Хто розбагатіє в Еру Водолія

В Еру Риб багато хто заробляв гроші на ненависній роботі. Якщо згадати, що в епоху Водолія настає час істини, то одразу можна зрозуміти, що реальність зміниться.

Для нового періоду буде вкрай важливою є унікальна людина. Її здібності не лише цінуватимуться громадськістю, а й формуватимуть її особисте багатство. Як матеріальне, і духовне. Отже, розкриття таланту — ключ до успіху.

Як в Еру Водолія будуватимуть сімейні стосунки

У попередню епоху стосунки ставали досвідом помилок, зрад та невірності. І тільки після того, як усі ці важкі етапи були пройдені, людина зустрічала свою справжню долю. Однак такий союз міг навіть не трапитися, що охарактеризувало період як час одиноких людей.

В Еру Риб жінки та чоловіки часто мінялися ролями, виконуючи функціонал один одного. Але в епоху Водолія важливо поставити все на свої місця. Тоді буде духовне поєднання з істинним партнером. А сім’я стане надійною та міцною назавжди.

Важливо пам’ятати, що основою переходу у час є гнучкість розуму. Людям, які займаються духовним та психічним розвитком, освоїтися у нових реаліях буде набагато простіше.

Що допоможе адаптуватися до Ери Водолія

Прийняти безліч змін у всіх сферах життя виявиться не просто, а жити за старими принципами вже не вдасться. Тому кожній людині важливо перебудувати власне мислення відповідно до нової реальності.

У наступаючу Еру Водолія важливо вміти:

відкрито та щиро взаємодіяти з усіма оточуючими людьми;

прислухатися до внутрішнього голосу, який зможе допомогти у важких ситуаціях;

шанобливо ставиться до людей та їх особистих рішень;

намагатися набути гармонії із самим собою;

не піддаватися маніпуляції;

не ігнорувати власні почуття та емоції.

Якщо щиро намагатися адаптуватися до Ери Водолія, то перехід у неї вийде плавним, приємним та гармонійним, як сама епоха.

You cannot copy content of this page